Голова однієї з сільрад на Здолбунівщині підозрюється в розтраті майже півтора мільйонів бюджетних коштів.

0 408
Нещодавно ми писали про дивний ремонт клубу в Миротині, де проплачено згідно підписаних актів виконаних робіт 1325 тисяч гривень, а клуб собі стоїть без даху і без видимих ознак ремонту. Схоже, що правоохоронні органи уважно поставилися до проблеми, бо наразі посадових осіб Миротинської сільської ради підозрюють у підробці документів, а саме акту виконаних робіт. Нагадаємо, що на цьому будівництві активно фотографувався разом із сільським головою Василем Мартинюком і депутат обласної ради Володимир Ковальчук, який нещодавно з гордістю писав, що особисто “проінспектував” хід робіт. Також Володимир Кловальчук щиро дякував голові адміністрації і своєму другу Сергію Кондрачуку “за постійний контроль за проведення ремонтів на об’єктах та дотримання графіка робіт” Звичайно, ні Кондрачуку, ні Ковальчуку пред’являти юридичні звинувачення немає за що, але цікавий і сам факт їх активної участі в такому специфічному “ремонті” клубу. Тут уже висновки лежать швидше в морально-політичній площині. Ну а наразі висновок правоохоронців звучить так:


“П
осадовими особами Миротинської сільської ради Здолбунівського району умисно, з метою вчинення розтрати бюджетних коштів, 26.12.2017 року підписано представлений та попередньо підписаний службовими особами ТзОВ «Комфорт-Еко» і завізований інженером технічного нагляду ФОП ОСОБА_3 завідомо неправдивий документ, а саме акт виконаних робіт за грудень 2017 року №1 за обєктом реконструкція приміщення клубу в с. Миротин Миротинської сільської ради Здолбунівського району, до якого внесено завідомо неправдиві відомості в частині виконаних підрядником будівельних робіт, оскільки фактично такі роботи проведені не в повному обємі, який відображено в акті виконаних робіт.

На підставі підробленого посадовими особами Миротинської сільської ради Здолбунівського району та службовими особами ТзОВ «Комфорт-Еко» і завізованого інженером технічного нагляду ФОП ОСОБА_3 акту виконаних робіт за грудень 2017 року №1 від 26.12.2017 року, Головним управлінням ДКС України в Рівненській області 27.12.2017 року безпідставно перераховано бюджетні кошти на розрахунковий рахунок ТзОВ «Комфорт-Еко», чим заподіяно матеріальної шкоди державі.

Відповідні відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 КК України 16.01.2018 року внесені в ЄРДР за №42018181130000004.”

У матеріалі використана частинка інформації zd-media.info :)

 

Коментарі
Завантажується...