Василь Тимощук

Василь Тимощук

В неділю здолбунівські «ударівці» отримали нового голову районної організації. Ним став голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук. Причому слово «отримали» справді відповідає дійсності, оскільки на початку минулого тижня тоді ще голова районного «Удару» Віктор Чумак отримав листа від обласного партійного керівництва, у якому його зобов’язали провести конференцію 6 липня і рекомендували обрати головою організації Василя Тимощука. Водночас 3 липня обласна організація без участі районної прийняла до «Удару» 32 особи, в тому числі й самого Тимощука. Якщо врахувати, що попередня кількість партійців складала близько тридцяти чоловік, то ясно, що контрольний пакет акцій під час голосування отримували новоприйняті члени партії.
Конференція почалася з суттєвим запізненням, оскільки на 15 годину до районного будинку культури прийшли лише «старі» члени партії. «Нові» разом з Чумаком і обласним керівництвом з’явилися аж через півгодини. Очевидно, процес «узгодження» відбувався доволі довго. Далі все відбулося згідно сценарію – доповідь Віктора Чумака, його ж пропозиція обрати головою Василя Тимощука, обговорення, обрання голови, обрання ради. За словами учасників дійства, все було мляво й мирно, хоча запитань і реплік не бракувало.
Зокрема, з самого початку було поставлено під сумнів членство в «Ударі» депутата районної ради і активіста «Здолбунівської сотні самооборони» Олега Буздигана. Зрештою, він таки покинув зал і не брав участі в конференції.
Зате основу «нових» партійців складали всі, хто ще вчора був «нашоукраїнцем» – і сам Тимощук, і Любомир Кінах, і Сергій Кондрачук, і Юрій Пшеничний, і Галина Давидчук. Також були активісти самооборони, наприклад Олена Смірнова, яка відразу ж увійшла до ради партії. На закиди про перебіжчиків реагували по-різному – зокрема, Галина Давидчук сказала, що назвати себе перебіжчиком не може, оскільки прийшла в «Удар» не з Партії Регіонів, а з демократичної «Нашої України».
Після обрання головою районної організації «Удару» (не одноголосно – бо не голосували в основному «старі» партійці) Василь Тимощук чесно сказав, що головним завданням є перемога на майбутніх місцевих виборах, а саме обрання якомога більшої кількості «своїх» депутатів у районну та міську ради. Для будь-якої політичної сили це нормальне бажання, от тільки вся ця історія має маленьке «але».
Адже якось так складається, що на кожних виборах Василь Тимощук і його «група підтримки» знаходять той «паровозик», який приведе їх до перемоги. І завжди цей «паровозик» є партією влади, що дозволяє тим самим людям залишатися в керівництві району при всіх змінах у країні. Люди голосували за «Нашу Україну» в 2010 році на місцевих виборах? Так, голосували за Тимощука. На парламентських 2012 року Тимощук уже був безпартійним висуванцем «Удару», а його активно підтримував нібито висуванець «Нашої України» Любомир Кінах. Депутатом Василь Олексійович не став, але тепер уже остаточно зробив свій вибір на користь «Удару». Через рік, а то й раніше, місцеві вибори, і потрібно було обрати найбільш рейтинговий бренд, який би дозволив провести більшість до районної ради і далі залишитися при владі в районі.
В принципі, нічого незаконного не відбулося – все в рамках статуту. Тільки от біганина по партіях і використання політичної кон’юнктури не мають нічого спільного з боротьбою за зміни в країні.

 • Олег

  Матеріал трохи не відповідає дійсності. Тобто має недостовірні факти. Тимощук став членом УДАРу ще в 2012 році перед самими парламенськіми виборами і є членом цієї партії вже 2 роки. Спитайте в Чумака. А от Пшеничний і Кінах, які вказані в статті як члени УДАру, ними не є, ніколи не були. І на конференції їх не було. Тому тут конкретна неточність. І ще в статті не вказано про одну одіозну кандидатуру на конференції – Олега Тищенка. Він виявляється не є членом КУНу, не є членом Батьківщини (хоч у 2012 році працював на її кандидата Королюка, а не на ударівця Тимощука), не є членом Правого сектора, а є членом УДАРа! Він був на конференції і навіть там голосував! Цікаво чи Борцик про це знає? Оце то точно перебіжчик. Він, по ходу, мабудь на конференції всіх партій в районі ходить і там голосує!

  • здолбунівчанин

   Нічого не можу сказати про Тищенка, тим більше що не про нього йдеться. А от перед виборами 2012 року Кінах мені особисто говорив, що Тимощук позапартійний!!! http://rivne1.tv/Info/?id=19080 Зайдіть за цим посиланням – там усе є! Так що не лукавте, захисники Тимощука!!!

   • Олег

    Тимощук член УДАру з жовтня 2012 року і це факт. Найкращий спосіб перевірити – запитати в самого Чумака з якого часу Тимощук став членом партії. А що там казав Кінах я не знаю. А Тищенко в Ударі це просто ржач. В принципі сам Тищенко це ржач. Тепер йому навєрно Борцик я.ця відріже.

    • здолбунівчанин

     Та зайдіть на будь-яке посилання з тих виборів, шановний (чи не дуже) Олег!!! Скрізь Тимощук позапартійний! Якщо був членом “Удару” і брехав – погано. Не був, і тепер брешете ви – теж погано. хоча ви точно не зовсім правду кажете, бо ж виходить, що Пшеничний і кінах таки були на тій конференції.

     • Олег

      не було. і це 100 %. Перед конференцією були. Але на самій конференції не було жодної секунди. Спорим?
      Ще вам повторю. Тимощук вступив в удар ПЕРЕД САМИМИ ВИБОРАМИ. Після реєстрації кандидатом. Наприкінці жовтня. Жовтень – це не вересень. І не серпень. Жовтень – це жовтень. Як ще пояснити.

  • Олег Тищенко

   Добривечір! Розумію, що такий собі “Олег” просто провокує мене на якісь дурниці. Моливо, це пише Олег Буздиган, а швидше – якийсь дрібнюній провокатор. Та навіть для таких темних і убогих “олегів” напишу: я був учасником Першого конгресу українських націоналістів на Рівненщині 1992 року. Та в Конгрес Українських Націоналістів вступив лише 1998 року. Вважав, що до патрії “не доріс”. Написав заяву на вихід та добровільне складення повноважень голови Рівненської міської організації КУНу в вересні 2010 року. Тож віддав КУНу 12 років життя. Вийшов, тому, що був проти очолення обласної організації КУН юрієм Бідюком – очільником виборчого штабу Інни Богословської на президентських виборах 2010-го. Після цього написав заяву до партії УДАР. І на відміну від новонасаджених членів УДАРу, які при живому очільнику районної організації написали заяви до Рівненської обласної організації УДАРу (їхали навіть з Нової Мощаниці, минаючи Здолбунів) – я голосував власним партійним квитком і за ним же був зареєстрованим! Лапи-хвіст – лсь документи, за якими реєструвалися “члени” УДАру від 3 липня 2014 року! Чи реєструвалися Пшеничний і Кінах – не знаю – вони і Буздиган дійсно були присутні на заході – я вітався з ними. Чи знає про це Борцик – не знаю, чи цікава йому історія захоплення райпарторг-ї УДАр – спитаєте у нього (у вас, мабуть, до нього слабкість). Тепер мені, очевидно, доведеться йти і з УДАРу: все одно створять умови для прощання. І все дійсно буде у рамках статуту. Тільки все як в тому анекдоті: я вранці все-таки просплюся, а ви – такими ж і залишитеся…

   • Місник

    Я Олег Буздиган. Відкрито заявляю що нічого тут, до цих пір не писав. Навідміну від “писаки” Тищенка, який за кожним кутом бачить Буздигана.Правду кажуть в народі:” що в зляку очі великі”!))Так що даремно Тищенко тепер в кожному Олегу бачить Буздигана. Це вже більш схоже на Сталінську манію переслідування! Я не стану опускатись до рівня тищенків та їх чорного піару, ( їх непідписаних анонімок). Хоча люди вже добре знають хто є хто. До речі анонімки також не є щось нове, це ще Сталинсько – комунські технології. Розумні люди такого навіть не читають. А час покаже та розсудить, хто є хто!

    • Олег Тищенко

     Привіт! Не самий великий комп’ютерник, тому чи пише це Буздиган, чи якийсь інший трол – сподіваюся все-таки Буздиган. Тож, Олеже, по-перше – не писав твого прізвища “буздиганів” і т.д. Тож “тищенків” у твоєму виконанні – це твоя власна “культура”. По-друге – “писака”-Тищенко – це в тебе надто великі очі від страху. Навіть, якщо б я писав ті анонімки – тобі з міркувань відкритості потрібно було б поставити питання про наклеп у них і спростувати анонімки публічно чи не публічно. І третє: якщо ти спростувати фактів у тих листівках не можеш – то це твоя, Олеже, сталінська манія переслідування і  вбачання за кожним кутком – писаки-Тищенка. Адже можна зробити депутатський запит на правоохоронці і отримати офіційні відповіді! Та повір, маю величезну кількість справді цікавих тем, окрім Буздигана, щоб приділити їм гідну увагу. А листівки про тебе – це вже історія доволі брудної боротьби за твоєї участі. Олег Тищенко — Оригінальне повідомлення —
     Від кого: “Disqus”
     Дата: 09 липня 2014, 15:07:05

     [IMAGE] Settings   A new comment was posted on Інформаційний ресурс Здолбунівського регіону Місник Я Олег Буздиган. Відкрито заявляю що нічого тут, до цих пір не писав. Навідміну від “писаки” Тищенка, який за кожним кутом бачить Буздигана.Правду кажуть в народі:” що в зляку очі великі”!))Так що даремно Тищенко тепер в кожному Олегу бачить Буздигана. Це вже більш схоже на Сталінську манію переслідування! Я не стану опускатись до рівня тищенків та їх чорного піару, ( їх непідписаних анонімок). Хоча люди вже добре знають хто є хто. До � �ечі анонімки також не є щось нове, це ще Сталинсько – комунські технології. Розумні люди такого навіть не читають. А час покаже та розсудить, хто є хто! 8:07 a.m., Wednesday July 9     Reply to Місник     Місник’s comment is in reply to Олег Тищенко :   Добривечір! Розумію, що такий собі “Олег” просто провокує мене на якісь дурниці. Моливо, це пише Олег Буздиган, а швидше – якийсь дрібнюній провокатор. Та навіть для … Read more You’re receiving this message because you’re signed up to receive notifications about replies to disqus_GLfRRM96LB. You can unsubscribe from emails about replies to disqus_GLfRRM96LB by replying to this email with “unsubscribe” or reduce the rate with which these emails are sent by adjusting your notification settings . [IMAGE]

     • Олег Тищенко

      Знаєте, якось дійсно до мене “дійшло”, що до цієї писанини й справді Олег Буздиган – не причетний. А мене банально спровокували на хрін його знає яку дискусію ні о чьом! Тоді я знаю, хто ж зі штатних районних писак сховався за ніком “Олег”! Оце й справді професійний наклепник! Та на все приходить час розплати…

 • Анатолій

  Тищено депутат міської ради, балотувався від “УДАР”

 • Світлана

  http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2012/WP033?PT001F01=900&pf7331=154 це сайт ЦВК. Тимощук – безпартійний!!! Не Кінах сказав – інформація офіційна.

  • Олег

   Світлана, і знову прокол!!!! Дату на сайті ЦВК бачили- 9.08. А я вам в попередньому пості чітко написав – жовтень. Жовтень – це 10,а не 08. В 25-раз повторюю: запитайте Чумака з якого числа якого року Тимощук в партії. Заодно запитаю чому ви така неравнодушна до Тимощука? Все одно ви зі своїм УНП наступні вибори вигриаєте, він вам не конкурент. Тільки попросіть хай на кампанію трохи баблом скинеться корилкевич з тим регіоналом, що ви ставки кришуввали…. прізвища не помню.

   • Світлана

    Та я й не претендую на перемогу))) А от вам нехай Шуль скидається на кампанію, з яким Тимощук пречудово працював всі роки, і вся фракція Партії Регіонів. А щодо Колилкевича, все вже сто разів сказано. Одна деталь – от чомусь Ніколіній не можна було працювати з Корилкевичем (не членом ПР), хоч і не працювала насправді, а от Кінаху очолювати штаб Порошенка, який був міністром в уряді Януковича, нормально? І в партії Кличка, якого фінансує Льовочкін і Фірташ, бути не огидно, ні? Так що перш ніж у когось скалку в оці шукати, зі своїх колоди повиймайте, хлопці.

  • irka

   А от тут я погоджуся з Світланою, мала можливість взяти офіційну інформацію для подання документів керівників про їх партійність і коли прийшло діло до Тимощука вже після виборів коли він програв запитувала про партійність. Запитую: мені потрібно відповісти на лист і подати інформацію керівників району та їх партійність в тому числі, на що він відповів, цетую: пишіть безпартійний.я запитую: а що ви вже не в ударі, бо написала попередньо удар,він відповів я вийшов з партії вже і наразі безпартійний!!!!!!!!! інформація 100% вірна. просто можливо тимощук настільки вже набігався по партіях що сам заплутався де він і в якій знаходиться.

 • Тля, якщо чесно – я даремно витратив свій час на читку різного техно-срача в коментах. Яка різниця хто, коли, як, де і скільки працював – це все вже історія. Якщо людину поставили на це місце, то хай собі працює в міру можливостей, і не факт, що хтось там в майбутньому щось переможе – не зарікайтесь просто-напросто. Ви знов чекаєте на вибори… Які нахрін вибори для вас можуть бути? – робіть щось корисне ВЖЕ ЗАРАЗ, а не чекайте сприятливих політичних умов – так ви віддаляєтесь від простих людей.

X