Голові Здолбунівської РДА вказано уникати конфліктів у стосунках з громадянами

0 276

Нещодавно ми писали про конфлікт між головою Здолбунівської районної державної адміністрації Сергієм Кондрачуком і матір’ю п’ятьох дітей, мешканкою села Півча Світланою Мосіюк. На відміну від багатьох мешканців району, які просто мовчки терплять зневагу і образи молодого реформатора, Світлана звернулась на гарячу лінію Кабінету міністрів України. І ось отримала відповідь про розгляд її скарги.

Ну що ж, навіть обласна адміністрація не наважилась написати, що Кондрачук правильно себе повів по відношенню до багатодітної матері. Йому направлено якийсь лист (копії у відповіді не було), на щось вказано і про щось роз’яснено. В принципі, знаючи, як працює наша бюрократична система, це максимум, чого можна було очікувати від обласної адміністрації. Посварили пальчиком, сказали, щоб не ображав посполитих, та й годі.

Питання лише одне: як розглядали звернення чиновники обласної адміністрації, не зустрівшись із скаржницею, навіть не зателефонувавши їй?! Тобто будь-яку інформацію перевіряльники отримували винятково від Сергія Кондрачука? Цікава ситуація у нас у країні: державні службовці, розглядаючи скаргу, навіть не спробували розпитати про обставини події у жінки, яка писала скаргу! Що ж, це ще одне підтвердження «життя по-новому», яке обіцяв нам Президент. У цьому житті права його підлеглого куди важливіші за права матері, що народила і виховує п’ятьох діток, –  звичайної, не обтяженої посадами громадянки.

Будемо сподіватися, що лист обласної адміністрації справить на Кондрачука магічний вплив, і надалі хамити й ображати людей він не буде.

Коментарі
Завантажується...