Ми вже повідомляли про те, як складно рухається процес об’єднання місцевих громад Здолбунівщини. Конфлікт інтересів яскраво проявився на прикладі Глинська і Богдашева, ставши приводом для сюжету обласного телебачення. Як видно з матеріалу, жодних аргументів на користь того чи іншого варіанту голова Здолбунівської районної державної адміністрації Сергій Кондрачук не навів, та й взагалі всіляко підкреслював свою віддаленість від об’єднавчих процесів. Схоже, пан Сергій або не має власної думки, або не бажає її формулювати, щоб не брати на себе відповідальність за невдалі рішення. Зрештою, у сюжеті можете все побачити самі…

 • Катерина

  По-перше гарно сказав. Не стидно за такого голову. Подруге він всі села обїздив з тим обєднанням то про яку віддаленість ви говорите. По-третє він що, має сам вирішувати з ким має добровільно обєднуватися Глинськ та Богдашев?

  • Ірина

   Якщо він усі села об’їздив з тим об’єднанням, а люди так і не зрозуміли, нашо воно їм, то фіговий він голова, раз не зміг їм нічого пояснити і нікого ні в чому не переконав. Тільки бензин державний спалив, по селах їздячи.

 • я.

  добровільно- прумусово і ніякий Глинськ вимахуватись не буде

 • Світлана

  Надто однобоко висвітлили Богдашівську с.раду. Поперше входить кілька сіл, не лише Богдашів. По друге на теритоії є кілька шкіл та дитсадків, бібліотек клубів та фапів. По третє Глинська с.рада має горлатого амбіційного голову а не кошти щоб утримати громаду після реформи. Який сенс жителям Богдашева Кошатова Орестова Ільпіня та Ільпіня 2 їхати до Глинська за довідками, коли Глинчани минаючи Богдашів практично щодня їдуть чи то на роботу чи до ринку Здолбунова, Рівного. Дорогі Глиняни ваші приміщення залишаться вам!!! А голову доведеться так чи інакше обирати разом нового. Чого боїться пан Ольховець? Втратити владу? Чому підбурюєте людей? Вашу касу де отримуєте пенсію вам залишать. Хоча до тої пані є окремі зауваження. Чому вимагає гроші за виплату коштів? Чому не постійно на роботі?… Проблем крім реформи у Глинську достатньо.

  • Світлана

   Думки щодо об’єднання можуть бути різні, але головне питання залишається: навіщо це все? Чи дозволять зміни відремонтувати жахливі дороги між усіма цими селами, утримувати ті ж садочки і клуби? Поки не буде відповідей на ці запитання, всі обговорення будуть більше схожими на сварки. Щодо довідок, то тут є питання. Якщо наші сільські ради існують лише для видачі довідок, то це дуже дороге задоволення, а в наш час ще й архаїчне. Довідки може видавати і комп’ютер. А сільради повинні мати повноваження і ресурси для вирішення реальних проблем мешканців.

X