Хто і чим на Здолбунівщині допомагає солдатам на сході України (фото)

0 214
Хто і чим на Здолбунівщині допомагає солдатам на сході України
Хто і чим на Здолбунівщині допомагає солдатам на сході України

Робоча група відповідальних осіб й надалі продовжує збір коштів на потреби солдатів-земляків.
Особлива подяка за оперативну допомогу у зборі коштів висловлюється громаді с.Здовбиця, яка пожертвувала солдатам-землякам 15115 грн., установам та відділам Здолбунівської РДА, Ільпінській та Орестівській ЗОШ І ступеня, П’ятигірській, Новосілківській та Новомильській ЗОШ І-ІІ ступенів, Здолбунівській ЗОШ №7, ДНЗ «Барвінок» с. Новосілки, ТзОВ «Лада – Агро», які разом надали допомогу у сумі 11110 грн., громаді села Нова Мощаниця та ЗОШ І-ІІ ступенів, які надали допомогу у сумі 3810 грн., Уїздецькій сільській раді за зібрані 2500 грн., Дерманській Першій сільській раді за 3342 грн., Копитківській ЗОШ І-ІІІ ступенів за 1100 грн., підприємцям Мантулі та Лапчуку, які дали по 2700 грн. на придбання бронежилетів, які вже замовлені, Відділенню швидкої допомоги за 880 грн. та всім мешканцям міста та району.
Так за останній тиждень з зібраних 52083 грн. та коштів, які лишилися з моменту збору у сумі 29964,2 витрачено на обмундирування для військових 6425 грн., на 7788 грн. придбано 28 розгрузок на бронежилети; на 4400 грн. придбано військове спорядження для добровольців з батальйону «Айдар», які в даний момент перебувають в зоні АТО; на 2580 грн. придбано15шт. камуфльованих дощових костюмів; 1439 грн. витрачено на придбання медикаментів, з яких були сформовані аптечки для військових; на 1714 грн. було придбано засоби особистої гігієни, білизну та цигарки; 1107 грн. витрачено на доставку багажу ТОВ «Нова Пошта» для солдатів,які перебувають в зоні АТО.

Крім цього, допомога надана продуктами харчування для військових, які перебувають на Рівненському полігоні.
Активно сприяє нашим солдатам-землякам і громада міста Тревізо (Італія), яка закупила 8шт. військових рюкзаків. Небайдужий приватний підприємець придбав прилад нічного бачення, який переданий солдату, що перебуває на Рівненському полігоні. За сприяння Жанни та Івана Павлусів італійська громада надала 65 упаковок кровозупинного препарату. Підприємець п. Українець забезпечив за власні кошти 2 Розгрузки на бронежилети та 5 шт. курвіметрів, які були передані працівникам органів Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області,що вирушили у зону АТО. Приватний підприємець Маланчук Л. за власні кошти ( загалом приблизно 18 тис.грн.) придбала 40 комплектів термобілизни, 30 комплектів костюмів дощовиків, 30 комплектів наколінників.

Нагадуємо, що збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ПАТ «Укрцемремонт» по вул. Незалежності, 11.
Телефон гарячої лінії – 068 7538827.

Коментарі
Завантажується...