Гурбенський меморіал профінансують на 150 000 гривень

0 219
Гурбенський меморіал профінансують на 150 000 гривень
Гурбенський меморіал профінансують на 150 000 гривень

Як ми вже повідомляли в матеріалах нашого сайту, цьогорічний районний бюджет має можливість забезпечувати лише заробітну плату бюджетників і оплату енергоносіїв. Проте все ж сесія районної ради через тиждень профінансує ще кілька видатків, важливих для району.

Зокрема, 150 000 гривень надійшло з обласного бюджету на будівництво меморіального комплексу «Героям Гурбинської битви». Ці кошти мають бути затверджені субвенцією Будеразькому сільському бюджету . Так що восени мешканці району матимуть можливість оцінити зміни, що відбудуться на Гурбах до Покрови. Звісно, будівництво меморіалу – це не будівництво монастирського собору, але все ж вважаємо, що твердження настоятеля монастиря отця Нифонта про те, що він самотужки будує собор, не зовсім коректні. Адже 150 тисяч гривень на меморіал – немалі гроші, а меморіал і монастир таки складають єдиний комплекс.

Також буде затверджено субвенцію Здовбицькому сільському бюджету на електрифікацію новозбудованих вулиць у сумі 15 000 гривень. Звісно, гроші невеликі, але дозволять сільській раді вирішити хоча б частково проблеми новозабудованих територій села.

Ну й останнім видатком на реальні справи є 10 000 гривень для співфінансування створення в Гільчі Другій тренажерного залу «Твоє здоров’я в твоїх руках».

Звісно, негусто, та й майже всі ці гроші – з обласного бюджету. Але головне, щоб вони були використані ефективно і з користю для людей.

Коментарі
Завантажується...