Із 60-тисячного Здолбунівського району в армію осінню призвали “аж” 15 юнаків

0 243
Із 60-тисячного Здолбунівського району в армію осінню призвали 15 юнаків...
Із 60-тисячного Здолбунівського району в армію осінню призвали 15 юнаків…

23 вересня Здолбунівським районним військовим комісаріатом розпочався осінній призив до лав Збройних сил України. Загалом, зі Здолбунівського району до лав Збройних сил України призвали 15 чоловік, в основному в Президентський полк Збройних Сил України та інші військові формування (Міністерство Внутрішніх справ та державну спеціальну службу транспорту).

Як розповів військовий комісар Здолбунівського районного військового комісаріату, підполковник Олексій Петрович Ємченко для офіційного сайту Здолбунівської районної державної адміністрації «Важливим моментом є те, що сьогодні молоді люди мають право вибору. Йти служити на строкову військову службу чи військову службу за контрактом. Всього такою можливістю скористалися три призовника, які вибрали службу за контрактом».

Загадкою для редакції zdolbuniv.com залишається те, в якому стані та на яку оборону буде здатна Україна, коли із цілого району військовий комісаріат призиває трьох юнаків на контракт,  а 12 на строкову службу. Тимпаче, що більшість із них набирається у Президентські війська, які існують для супроводу Президента України під час офіційних церемоній та захисту керівників держави. Хто ж має захищати “рядового українця”?

Коментарі
Завантажується...