Керівник фірми,яка зруйнувала школу на Здолбунівщині – радник голови ОДА

0 247

Уважні читачі нашого сайту пам’ятають, як у матеріалі, присвяченому «ремонту» даху Гільчанської школи, колишня начальник районного відділу освіти Лілія Карпенко розповідала про свої стосунки з фірмою – виконавцем робіт. Маючи проблеми з горе-будівельниками, вона свого часу заявила, що не хоче їх бачити в районній освіті взагалі. Проте вони з’явилися. Вже не як «Рівнебудмайстер» під керівництвом Сергія Серединського . а як «Острогтрансбуд» під керівництвом Олександра Качана . Можна було б сказати, що це дві різні фірми, проте в обох випадках вказано один телефон – 0676720423. І схоже, що це саме телефон Серединського, який «чомусь» вказаний у новоствореній фірмі Качана.

Звісно, одна фірма втратила авторитет, неякісно виконавши кілька підрядів, – утворимо нову. І відразу ця нова фірма отримує ряд дуже дороговартісних підрядів на Здолбунівщині, в тому числі виконує роботи з ремонту даху в Гільчанській школі. Що цікаво – всі суми «допорогові», тобто виконавець робіт визначається не через тендер, а за вказівкою. Чиєю? Складно сказати, але певні міркування є.

Є така прецікава комісія в обласній адміністрації. Її назва – комісія з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Тобто від цієї комісії залежить, які саме об’єкти отримають державне фінансування.
І ось серед її членів – Качан Олександр, радник голови обласної адміністрації!

Можна вважати це випадковістю, але схоже, що саме тому ніхто з влади не турбувався на третину зруйнованою школою. А недобросовісний підрядник ще й «радить» тепер голові обласної адміністрації! До речі, він ще й депутат Острозької районної ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Якщо це не корупція, то що тоді корупція?

Живемо по-новому… Принаймні пан Качан і його покровителі в області і районі точно…

 

Коментарі
Завантажується...