Кого обиратимемо у Здолбунівську районну раду? (частина 2)

0 257
Кого обиратимемо у Здолбунівську районну раду? (частина 2)
Кого обиратимемо у Здолбунівську районну раду? (частина 2)

Завершуємо передвиборчу тематику короткою інформацією про кандидатів, що претендують на перемогу в «сільських» округах району і представництво в районній раді. Отже, крім одинадцятьох депутатів районної ради, яких обере місто і про яких ми вже писали, район має обрати ще двадцять три депутати.

                Округ №12: смт. Мізоч – вул. Бориса Тена, вул. Ватутіна, вул. Вишнева, вул. Вокзальна, вул. Гоголя, вул. Жовтнева, вул. Заводська, вул. Здолбунівська, вул. Івана Богуна, вул. Козацька, вул. Красна Горка, вул. Липки, вул. Островського, вул. Приходька, вул. Пролетарська, вул. Старе селище, вул. Тіньковщина, вул. Тітова, вул. Херма, вул. 1-Травня, пров. Заводський.

–          Дрозд Павло, виконуючий обов’язки директора Здолбунівського держспецлісгоспу, висуванець Аграрної партії України. Враховуючи значний внесок лідера районних аграріїв Олександра Андріюка у створення цього підприємства і призначення його керівника, висування цілком логічне і виправдане.

–          Лиморенко Юрій, директор ТзОВ «Самант», представник Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Пан Юрій також є кандидатом і в обласну раду, тому про нього була більш детальна інформація у відповідному матеріалі.

–          Овсійчук Юрій, вчитель Мізоцького НВК, висуванець партії «Відродження». Вчительська династія  Овсійчуків має значний вплив у селищі, заслуги цієї родини в освітянській галузі беззаперечні. Проте так, нехай це буде суб’єктивно, але складно забути, як десять років тому після зміни керівника навчального закладу саме ця родина очолила частину колективу, що влаштувала півторарічну обструкцію призначеній директором Наталії Лахман. І ця частина включала в себе значну кількість прихильників Януковича, яких було немало в Мізоцькій школі в ті часи.

–          Гірняк Богдан, машиніст локомотивного депо Здолбунів, представник «Батьківщини». Активіст партії протягом усього часу її існування в селищі.

–          Синяк Олеся, перебуває в декретній відпустці, висуванка «Самопомочі».

–          Синяк Ігор, головний бухгалтер Мізоцької селищної ради, висуванець партії «Прогрес».

Округ №13: смт. Мізоч – вул. Базарна, вул. Богдана Хмельницького, вул. Боженка, вул. Гагаріна, вул. Дерманська, вул. Зарічна, вул. Івана Франка, вул. Кам’янка, вул. Кунинщина, вул. Лесі Українки, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Острозька, вул. Паркова, вул. Польова, вул. Середня, вул. Сурмичі, вул. Терешкової, вул. Чапаєва, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. Івана Франка, пров. Острозький, пров. Сурмичі, с. Клопіт, с. Мізочок, с. Озерко.

–          Ужелін Микола, директор ТзОВ «Метал Крафт», висуванець Аграрної партії України. Користується повагою серед односельців, колишній вчитель.

–          Гураль Юрій, підприємець, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».  Активіст сотні самооборони, кум і друг Юрія Лиморенка.

–          Бовгіря Ірина, підприємець, висуванка партії «Відродження».

–          Овдіюк Надія, директор Мізоцького селищного будинку культури, представниця «Батьківщини».

–          Захарчук Микола, студент РДГУ, представник Європейської партії України.

–          Лахман Наталія, заступник директора Мізоцького навчально-виховного комплексу, висуванка «Самопомочі». Очоливши заклад десять років тому, пані Наталія отримала шалений спротив частини колективу (попереднім директором була керівник районного штабу Януковича Любов Устянчук). Проте не опустила руки і не зневірилась – активно працює над викладанням християнської етики, є співавтором підручників з цього предмету, має чітке розуміння шляхів реформування освіти в державі.

Округ №14: село Білашів.

–          Потапчук Лариса, вчитель Білашівського навчально-виховного комплексу, висуванка Аграрної партії України. Діючий депутат районної ради від Білашева, попереднього разу балотувалась від Народної Партії (Литвина). Командний гравець – жодного разу не голосувала всупереч рішенням групи Тимощука, до якої входили «литвинівці» в цьому скликанні. Досвідчена, професійна, активна під час засідань комісій.

–          Омельчук Анатолій, голова фермерського господарства, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Депутат сільської ради від «Нашої України», давно і активно співпрацює з Тимощуком, разом з ним мігруючи в провладні партії.

–          Назарчук Валентина, головний бухгалтер ФК «Металіст», висуванка «Відродження».

–          Сливчук Володимир, підприємець, висуванець «Батьківщини».

–          Шевченко Віта, тимчасово не працююча представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №15: с. Богдашів, с. Ільпінь, с. Кошатів, с. Орестів.

–          Мосійчук Петро, директор ПСП «Хлібороб», представник Аграрної партії України. Чи не останній з керівників сільськогосподарських підприємств, які були ще головами колгоспів. Багаторічний депутат районної ради, зараз представляє в раді Народну партію (Литвина). Вміє працювати з будь-якою владою, ніколи не буває категоричним, а тому вміє домовлятися. Належить до категорії, яку прийнято називати господарниками.

–          Іллюк Руслан, підприємець, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Євчук Микола, пенсіонер, висуванець партії «Відродження». Також кандидує до обласної ради, тому детальніше про нього у відповідному матеріалі.

–          Матвієнко Віктор, тимчасово не працюючий представник «Батьківщини». Діючий депутат районної ради, один із найактивніших партійців. Учасник Революції гідності, тривалий час працював у військовому комісаріаті, забезпечуючи оборону країни в умовах війни. Староста Хрестовоздвиженської церкви УПЦ КП в Богдашеві.

–          Омельчук Руслан, водій ПАТ «Рівнетранс», представник «Свободи».

–          Доманюк  Олег, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі».

–          Демидова Людмила, оператор ПАТ «Укрнафта», висуванка партії «Прогрес».

–          Паламарчук Наталія, завідуюча клубом села Ільпінь, представниця Радикальної партії Ляшка.

Округ №16: с. Будераж, с. Новий Світ, с. Зелений Дуб, с. Мости, с. Святе.

–          Ліщинський Анатолій, директор Здолбунівського районного територіального центру  соціального обслуговування , висуванець Аграрної партії України. Враховуючи наявність у Будеражі соціального закладу для літніх людей, висування зрозуміле. Та й Ліщинський завжди входив до групи «литвинівців», частина з яких перейшла тепер до аграріїв.

–          Яріш Олег, завідувач Будеразької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Діючий депутат районної ради від «Нашої України», знову ж разом з усією групою Тимощука мігрував у чергову партію. Інколи порушує питання, що стосуються його округу, завжди голосує в унісон з головою ради.

–          Гук Маргарита, вчитель Будеразької  школи, висуванка партії «Відродження».

–          Никитюк Сергій, начальник Здолбунівської районної лікарні ветеринарної медицини, висуванець «Батьківщини».

–          Терещук Надія, вчитель Бущанської школи, висуванка «Самопомочі».

Округ № 17: с. Буща, с. Борщівка Перша, с. Борщівка Друга.

–          Кондратюк Богдан, вчитель Бущанської школи, висуванець Аграрної партії України.

–          Нечипорук Володимир, завідуючий Будеразькою ДДВМ, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Наразі депутатом районної ради є його батько, Нечипорук Василь. Враховуючи, що він балотувався від Народного Руху, до якого входив Юрій Лиморенко, зрозуміло, що Нечипорук-молодший з’явився в списку «Солідарності» з подачі Юрія Павловича, що тепер також представляє президентську партію.

–          Ткачук Петро, майстер лісу ДП «Острозьке лісництво», висуванець партії «Відродження».

–          Скоропада Олег, директор ППФ «Компанія Квартал», представник «Батьківщини».

–          Олексійчук Володимир, директор Бущанської школи, представник «Свободи». Патріот, який і в найгірші часи пропагував українські цінності і вмів їх відстоювати хоча б на рівні школи. Порядний, компетентний керівник.

Округ № 18: с. Глинськ, с. Загора, с. Підцурків.

–          Казмірчук Юрій, заступник голови фермерського господарства «П’ятигірське», висуванець Аграрної партії України. Знаючи прізвище власника, неважко здогадатися, що пан Юрій є представником бізнес-політичного угруповання Середюка.

–          Цибульська Валентина, директор Глинської школи, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Міненко Сергій, приймальник поїздів ВП «Рівненська дирекція залізничних перевезень», представник партії «Відродження».

–          Бейда Тетяна, медична сестра Глинської амбулаторії, представниця «Батьківщини». Користується повагою односельців, професійна і компетентна.

–          Хандрук Оксана, директор будинку культури села Глинськ, висуванка партії «Прогрес». Роботу пані Оксани в селі оцінюють неоднозначно, у неї часто виникають конфлікти як з діючим головою, так і з попереднім керівником.

–          Дацюк Олександр, тимчасово не працюючий висуванець партії «УКРОП». Учасник війни на Сході України.

–          Назаревич Валерій, голова фермерського господарства «Орхідея», висуванець Радикальної партії Ляшка.

Округ №19: село Дермань Друга.

–          Шепельчук Оксана, директор Дерманського НВК, висуванка Аграрної партії України. Компромісна, врівноважена пані Оксана стабілізувала ситуацію в колективі, який тривалий час лихоманило від зміни керівників. Проте історична школа потребує не так стабільності, як адекватних реформ, що могли б дати їй майбутнє як закладу нового типу. Якщо Шепельчук зможе вирішити цю проблему – Дермань також отримає перспективу розвитку.

–          Турчин Анатолій, заступник начальника Придніпровської залізниці, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Складно сказати, як планує людина, що працює в Дніпропетровську, працювати в раді в Здолбунові, але балотування на посаду голови в цьому ж селі  дозволяє думати, що плани осісти в рідному селі в кандидата таки є.

–          Дудяк Володимир, вчитель Дерманського НВК, представник «Батьківщини». Діючий депутат районної ради.

–          Лук’янчук Олег, завгосп Дерманського НВК, висуванець партії «Прогрес».

Округ № 20: село Дермань Перша.

–          Мороз Василь, охоронець приватної аграрної фірми «Долинське», представник Аграрної партії України.

–          Семенюк Микола, тимчасово не працюючий висуванець «Батьківщини». Патріот, волонтер, активний учасник Революції гідності, компетентний і небайдужий до проблем Дерманя.

–          Андрощук Олександр, начальник юридичної служби Рівненської регіональної філії Центру ДЗК, висуванець партії «Прогрес».

Округ № 21: с. Здовбиця – вул. Мартинівка, вул. Ів.Богуна, вул. Шевченка, вул. Коротка, вул. Дружби, вул. Гранична, вул. Квітнева, вул. Локомотивна, вул. Залізнична, вул. Зелена, вул. Третя, вул. Шкільна, вул. Зарічна. с. Здовбиця – вул. Зацерків’я, вул. С.Наливайка, вул. Глинська, вул. Паркова, вул. Кн.Острозького, вул. Молодіжна, вул. Морозенка, вул. Куток, вул. Набережна, вул. Приймацька, вул. Сагайдачного,вул. Крутий Берег, вул. Селедчина.

–          Боярчук Юрій, сільський голова, висуванець Аграрної партії України. Багаторічний сільський голова, що має і багато прихильників , і опонентів. Компетентний і компромісний, завжди знаходив можливості співпрацювати з різними владами і політичними силами.

–          Тимощук Оксана, лаборант ТзОВ «Акріс-Агро», висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Активістка сотні самооборони, на її підтримку завжди може розраховувати Сергій Кондрачук. Патріотка, учасниця більшості патріотичних заходів. Категорична, якщо справа стосується її переконань.

–          Шевчук Юрій, слюсар ВП «Локомотивне депо Здолбунів», представник партії «Відродження».

–          Васильчук Валерій, директор ТОВ «Нострадамус», представник «Батьківщини». Діючий депутат районної ради, учасник Революції гідності, чимало допомагав фінансово і організаційно в ті непрості дні здолбунівським майданівцям. Активіст партії з часів створення.

–          Радіонов Сергій, директор Здовбицької школи, представник Європейської партії України.

–          Красовський Руслан, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі». Активіст сотні самооборони.

–          Сірак Юрій, пенсіонер, висуванець партії «УКРОП».

–          Піхотін Юрій, оператор очисних споруд «Рівнеоблводоканалу», висуванець  Радикальної партії Ляшка.

Округ № 22: с. Здовбиця – вул. Шосова, вул. Грушевського, вул. Садова, вул. Мізоцька, вул. Січових Стрільців, вул. Хутір Загайський, вул. Хутір Каменуха, вул. Осада, вул. Перша, вул. Дорошенка, вул. Друга, вул. Лісова. с. Здовбиця, вул. Четверта, вул. Кавказ, вул. Л.Українки, вул. В.Стуса.

–          Трофімчук Богдан, бухгалтер ТзОВ «АКРІС АГРО», представник Аграрної партії України.

–          Смірнова Олена, керуюча магазином «Господа», представниця Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Балотується також у міську раду, тому більш детально про кандидатку дивіться у відповідному матеріалі.

–          Романишина Світлана, голова профспілкового комітету ВП «Локомотивне депо Здолбунів», представниця партії «Відродження».

–          Бондарчук Валентина, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Рівненській області, представниця «Батьківщини». Колишня начальниця відділу освіти Здолбунівщини, заступниця голови районної державної адміністрації, діючий депутат районної ради. Пані Валентину сотня самооборони жорстко звинувачувала в співпраці з регіоналами, але, знову ж, вибачте за певну суб’єктивність, як заступник вона ефективніше  працювала з профільними закладами, ніж її наступник на цій посаді Микола Орлов. Вміє слухати, проте рішення приймає сама. Вважається креатурою Олега Дацюка, який і забезпечив їй кар’єрне зростання через впливи і можливості «Батьківщини».

–          Година Марія, лаборант Здолбунівського РВЛД Рівненського МВЛД ДУ «Рівненський ОЛЦ ДСЕСУ», представниця «Свободи».

–          Огородник Олександр, слюсар вагоноремонтного депо Здолбунів, представник Європейської партії України.

–          Кравчук Вадим, вчитель Здовбицької школи, висуванець «Самопомочі».

–          Семенюк Ірина, діловод Здовбицької сільської ради, висуванка партії «УКРОП».

–          Пилипчук Михайло, тимчасово не працюючий представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №23: с .Копиткове, с. Мар’янівка, с. Новомильськ, с. Степанівка.

–          Сень Михайло, зоотехнік ФГ «П’ятигірське», представник Аграрної партії України. Професійний і компетентний у своїй сфері діяльності, тривалий час працював з Віктором Атаманюком у СФГ імені Шевченка. Тепер один із представників бізнес-групи Середюка.

–          Мандзюк Володимир, тренер-викладач обласної ДЮСШ, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Ворон Петро, підприємець, представник «Батьківщини». Діючий депутат районної ради, депутатській діяльності присвячував чи не весь свій вільний час. Справді цікавився справами і реально допомагав освітянам, працівникам культури і медикам. Відповідальний, патріотичний, схильний до компромісів.

–          Бабич Микола, дозувальник сировини ПАТ «Волинь-Цемент», представник «Свободи».

–          Сірук Миколи, пенсіонер, висуванець партії  «Громадянська позиція».

–          Василюк-Полюшек Микола, студент, висуванець Радикальної партії Ляшка.

Округ № 24: с. Мала Мощаниця, с. Залібівка.

–          Морозюк Наталія, головний бухгалтер Здовбицької сільської ради, висуванка Аграрної партії України.

–          Кочубей Сергій, керівник гуртка Рівненської малої академії наук учнівської молоді, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Панащук Вячеслав, пенсіонер, представник партії «Відродження». Колишній директор Маломощаницької школи, останнім часом працював керівником «УМКи», тобто управління майновим комплексом Здолбунівської районної ради . Утворювали це управління спільно Шуль і Тимощук, і тоді голова ради не протестував проти призначення Панащука з його виразно прорегіоналівською позицією на посаду керівника. Та нехай би позиція – а що робити з багатотисячними боргами установи, які тепер має сплатити бюджет? Вочевидь, для конкретних пропозицій з цього питання Панащук і кандидує в раду.

–          Тимощук Володимир, підприємець, представник «Батьківщини».

Округ №25: с. Гільча Перша, с. Замлинок, с. Миротин – вул. Б.Хмельницького, вул. Хутір Замосток, с. В’юнівщина, с. Миротин – вул. Дружби, вул. Хутір Зарічка, с. Івачків.

–          Нижник Олена, директор Миротинської школи, висуванка Аграрної партії України. Прийнявши школу після кількарічних скандалів, спричинених попереднім директором, пані Олена змогла стабілізувати ситуацію. Інша справа, що треба будувати нову школу, а це наразі проблемне питання.

–          Колесник Віктор, водій КЗ ОЦЗМД на МК РоР, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Фінюк Валерій, підприємець, висуванець партії «Відродження».

–          Куляша Оксана, бухгалтер ТзОВ «КОМ ЕКО Сервіс», представниця «Батьківщини». Саме Оксана в складі робочої групи відповідає за контакти з солдатами, тому її знає більшість наших бійців. Їй розповідали те, що не можна було розповісти рідним, у найкритичніші моменти війни.

–          Полтавська Людмила, завідуюча ФАП села Івачків, висуванка партії «Прогрес».

–          Горбатюк Надія, комплектувальник ТОВ «Морган Феніче», висуванка Радикальної партії Ляшка.

Округ № 26: село Нова Мощаниця.

–          Кульчинський Ігор, директор ТзОВ Здолбунівський завод залізобетонних виробів, висуванець Аграрної партії України. Свого часу пан Ігор уже був депутатом районної ради, членом Народного Руху України. Тепер для балотування обрав аграріїв.

–          Власюк Леонід, перший заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації, представник Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Діючий депутат районної ради, був активним до призначення на посаду в адміністрації. Маючи можливість вирішувати ті численні проблеми, щодо яких він постійно виголошував депутатські запити, пан Леонід став значно менш активним. Схоже, що можливість виголошувати запити приваблює його значно більше, ніж можливість вирішувати проблеми.

–          Пилипчук Наталія, тимчасово не працююча висуванка партії «Відродження».

–          Бондарець Олександр, вчитель Рівненського обласного ліцею, представник «Свободи». Кандидує також в обласну раду, тому детальніше про Олександра у відповідному матеріалі.

–          Марчук Ольга, викладач Рівненського економіко-гуманітарного коледжу, представник Радикальної партії Ляшка.

Округ № 27: село Новосілки.

–          Ворон Ольга, старший викладач Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, представниця Аграрної партії України. Колишня директорка школи в Новосілках, пані Ольга користується заслуженим авторитетом у селі. Особливо часто її згадують на фоні шкільних скандалів останнього часу.

–          Мельник Світлана, мама-вихователь дитячого будинку сімейного типу, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Ще донедавна член «Батьківщини». Пані Світлана була активною стороною конфлікту навколо продовження контракту з теперішнім директором школи. Тоді представники «Солідарності» звинувачували її у виконанні політичного замовлення. Що змінилось – сказати складно. Але конфігурація раптом стала іншою.

–          Овсійчук Володимир, пенсіонер, висуванець партії «Відродження». Представник ще радянської керівної еліти.

–          Ворон Наталія, безробітна представниця «Батьківщини».

–          Багамедов Валерій, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі». Учасник війни на Сході України, голова районної спілки ветеранів АТО, активіст і патріот.

–          Степанюк Вікторія, менеджер в проектному відділі ПП «Пронет», висуванка Радикальної партії Ляшка.

Округ № 28: с. Півче, с.Суйми.

–          Мельник Людмила, директор Суємської школи, висуванка Аграрної партії України.

–          Жовтанюк Ігор, заступник голови Здолбунівської районної ради, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Завжди підтримує владу. Тому й отримав посаду, де від нього вимагалась лояльність і підпорядкування. Водночас патріот, учасник патріотичних (не протестних) заходів.

–          Якимчук Олександр, підприємець, представник «Батьківщини».

Округ № 29: село П’ятигори.

–          Середюк Юрій, голова ФГ «П’ятигірське», висуванець Аграрної партії України.

–          Матвієнко Світлана, підприємець, представник «Батьківщини». Активістка партії, неодноразово допомагала фінансово нашим бійцям, завжди бере участь у патріотичних заходах.

–          Щебет Ігор, підприємець, висуванець «Самопомочі». Волонтер, завдяки вмілим рукам і коштам якого було відремонтовано не одну одиницю техніки для наших бійців. Невтомний у справах, які стосуються потреб армії. Патріот, учасник Революції гідності. Активіст сотні самооборони.

–          Селецький Андрій, водій ПП «Явір-2005», представник Радикальної партії Ляшка.

Округ №30: с. Спасів, с. Стеблівка, с. Цурків.

–           Осіян Ігор, вчитель Спасівської школи, висуванець Аграрної партії України. Активний учасник протестних акцій вчителів під час Революції гідності, професійний і компетентний.

–           Бандюк Володимир, тимчасово не працюючий висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Син колишнього заступника голови адміністрації Ігоря Бандюка. Вочевидь, причиною появи Володимира в списках «Солідарності» і є давні, ще з часів «Нашої України», контакти Бандюків з Тимощуком.

–           Захарчук Василь, агроном ТзОВ «Колос», висуванець партії «Відродження».

–           Палівода Сергій, старший менеджер ПП фірма «Ерідон», висуванець «Батьківщини».

–           Цип’ящук Степан, підприємець, висуванець партії «Прогрес».

–          Щиглевський Василь, вчитель Спасівської школи, висуванець Радикальної партії Ляшка.

Округ №31: с. Стара Мощаниця, с. Підгайне.

–          Єнич Наталія, директор Старомощаницької школи, висуванка Аграрної партії України.

–          Германюк Наталія, керівник гуртка Здолбунівської районної станції юних техніків, висуванка Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Єнич Назарій, слюсар ВП «Локомотивне депо Здолбунів», представник партії «Відродження».

–          Броч Руслан, виїзний фельдшер обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, представник «Батьківщини».

–          Шелест Ольга, вчитель Старомощаницької школи, висуванка партії «Прогрес».

Округ № 32: село Ступно.

–          Горчак Микола, тимчасово не працюючий висуванець Аграрної партії України. Свого часу був керівником сільськогосподарського підприємства «Ступнівське».

–          Шпичак Олександр, тимчасово не працюючий висуванець партії «Відродження».

–          Пільганський Микола, тимчасово не працюючий висуванець «Батьківщини».

–          Кочубей Юрій, студент, представник Радикальної партії Ляшка.

Округ № 33: с. Уїздці, с .Коршів, с. Кунин.

–          Висоцький Микола, директор ПП «Здолбунівветпостач», представник Аграрної партії України. Ще один діючий депутат-«литвинівець», який тепер став висуванцем аграріїв.

–          Захарчук Василь, підприємець, представник Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

–          Муха Сергій, тимчасово не працюючий висуванець партії «Відродження».

–          Кухарчук Вікторія, директор будинку культури села Уїздці, представниця «Батьківщини». Патріотична, віддана справі, активна людина, користується повагою односельців.

–          Пахолюк Валентин, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі».

–          Карпінчук Сергій, директор ПП «Компанія Автоленд», висуванець партії «Прогрес».

Округ № 34: с. Загребля, с. Лідаво, с. Урвенна, с. Гільча Друга, с. Йосипівка, с. Залісся

–          Семенюк Наталія, лікар стоматолог Гільчанської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, висуванка Аграрної партії України. Професійна, має авторитет у селі.

–          Балабат Володимир, лінійний агроном ТзОВ «Колос інвест», висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Професійний і компетентний, часто змінює партії в залежності від політичної кон’юнктури. Протягом останнього скликання входив у групу Тимощука. Не дивно, що наразі для балотування обрав саме партію влади.

–          Дацишин Василь, заступник директора Урвенського психоневрологічного інтернату, висуванець партії «Відродження». Позиціонується в селі як колишній регіонал.

–          Яковчук Наталія, вчитель Гільчанської школи, висуванка «Батьківщини».

–          Богатько Валерій, спеціаліст-землевпорядник Урвенської сільської ради, представник «Свободи».

–          Сірик Володимир, тимчасово не працюючий висуванець «Самопомочі».

–          Сидорчук Олексій, черговий по переїзду ВП Рівненська дистанція колії ПЧ-7, представник Радикальної партії Ляшка.

Коментарі
Завантажується...