Колектив лікарні підтримав свого керівника всупереч бажанням деяких посадовців Здолбунівщини (Відео)

0 215
Колектив лікарні підтримав свого керівника всупереч бажанням деяких посадовців Здолбунівщини
Колектив лікарні підтримав свого керівника всупереч бажанням деяких посадовців Здолбунівщини

Нещодавно завершилися збори трудового колективу Центральної районної лікарні. Невеличка актова зала не вмістила й половини тих, хто прийшов підтримати продовження контракту з головним лікарем Владиславом Сухляком.

В президії зборів були депутат обласної ради Олександр Андріюк, голови двох комісій районної ради Микола Висоцький та Петро Ворон. Після короткого пояснення Петра Ворона, чому і як має відбуватися голосування, слово взяв Андріюк. Його виступ і став переломним. Після фрази про те, що в колективі є конфлікт, більше сотні людей просто вибухнули гнівним криком про те, що конфлікту немає. Перервавши виступ депутата обласної ради, слово взяв голова профспілки нашої лікарні Гашок Мирослав. Його виступ був емоційний, але справедливий. Він сказав про те, що колектив не бажає принижувати ні себе, ні керівника голосуванням, оскільки жодного конфлікту немає. Все, чого хочуть люди, – це щоб їм дали нормально працювати. Після бурхливих оплесків збори завершили практично миттєво.

Тепер обидві комісії районної ради таки мусять проголосувати. Сподіваємося, що псевдополітичні, а насправді міжособистісні розборки деяких керівників району не стануть на заваді прийняттю адекватного рішення.

[youtube]TlaATy_2byE[/youtube]

Відео надано Здолбунівською організацією політичної партії “Правий Сектор”

Коментарі
Завантажується...