Колектив лікарні підтримав свого керівника всупереч бажанням деяких посадовців Здолбунівщини

Колектив лікарні підтримав свого керівника всупереч бажанням деяких посадовців Здолбунівщини

Нещодавно завершилися збори трудового колективу Центральної районної лікарні. Невеличка актова зала не вмістила й половини тих, хто прийшов підтримати продовження контракту з головним лікарем Владиславом Сухляком.

В президії зборів були депутат обласної ради Олександр Андріюк, голови двох комісій районної ради Микола Висоцький та Петро Ворон. Після короткого пояснення Петра Ворона, чому і як має відбуватися голосування, слово взяв Андріюк. Його виступ і став переломним. Після фрази про те, що в колективі є конфлікт, більше сотні людей просто вибухнули гнівним криком про те, що конфлікту немає. Перервавши виступ депутата обласної ради, слово взяв голова профспілки нашої лікарні Гашок Мирослав. Його виступ був емоційний, але справедливий. Він сказав про те, що колектив не бажає принижувати ні себе, ні керівника голосуванням, оскільки жодного конфлікту немає. Все, чого хочуть люди, – це щоб їм дали нормально працювати. Після бурхливих оплесків збори завершили практично миттєво.

Тепер обидві комісії районної ради таки мусять проголосувати. Сподіваємося, що псевдополітичні, а насправді міжособистісні розборки деяких керівників району не стануть на заваді прийняттю адекватного рішення.

Відео надано Здолбунівською організацією політичної партії “Правий Сектор”

 • sovist

  Шановні медпрацівники, медсестри, санітарочки, я вас вітаю з тим, що ви всупереч всьому та з криками обираєте собі далі панів та регіоналів.
  А ще недавно всі з плачем і жахом спостерігали, що вони наробили…

  • Rina

   Медпрацівники та медсестри оцінили роботу свого головного лікаря, який за один рік зумів зробити для лікарні більше ніж було зроблено за попередні роки. Ми не зацікавленні в партіях та політиці! Для нас важливо те, як головний лікар виконує свої обов’язки.

   • Maximilian

    Перерахуйте, будь ласка, що він зробив.

    • Rina

     Якщо ви дійсно в цьому зацікавлені, то будь-ласка зверніться до компетентних органів і вони нададуть вам усю необхідну інформацію з підтверджуючими документами. Це позбавить нас з вами дискусії щодо того, яка саме робота була проведена і у ви самі зможете у всьому переконатися!

     • Maximilian

      Іншими словами, прикладів його звершень ви навести не можете і не знаєте. Але яро захищаєте.
      Бажаєте вислужитись перед керівником? чи видаєте дійсне за бажане?
      Лікарня нікуди не просунулась за останній рік. Навіщо вам нести нісенітниці і брехні? Що якісно нового я, як пацієнт, можу отримати, прийшовши у лікарню? Дулю.
      Кажете працівники мають оцінювати його роботу? Нічого не сплутали? Не населення? Лікарня хіба не заклад обслуговування населення?

     • Rina

      Іншими словами – один з прикладів я вам уже навела, а хочете більше – ще раз попрошу поцікавитись особисто!!! Шалено не люблю відсутність у співрозмовника об’єктивізму та неознайомленість із ситуацією! Це щонайменше не дозволяє побудувати з людиною конструктивний діалог! Усі ваші слова є звичайним пустослів’ям і показує відсутність у вас бажання, як ознайомитися із ситуацією, так і відстояти свої права. Ви нічого не зробили в вашій ситуації з чергою, ви просто стояли і мовчали, як ви тоді можете давати оцінку роботи іншої людини, якщо навіть для захисту власних інтересів ви не вчинили жодних дій?! Попросила б також дотримуватися толерантності у розмові і не переходити на особистості – ви мене не знаєте, щоб давати оцінку моїм діям. Я в вашу сторону сумнівних підозр не висловлювала, хоча також можу запитати, чому ж ви так яро захищаєте негативну позицію?!
      Що ж стосується населення,то врахуйте, що населення Здолбунівського району не відвідує, на щастя, лікарню щодня. Окрім того, населення в першу чергу може охарактеризувати роботу лікаря, до якого звертається за медичною допомогою, як спеціаліста, а особисто з роботою головного лікаря воно не ознайомлене, тому що напряму не стикається з нею. Тому й в усіх країнах світу і закріплене право саме персоналу оцінювати роботу свого керівника. До того ж у нас запитували нашу думку і ми її висловили. Саме ж голосування за продовження контракту відбувалося у районній раді і з його результатами попрошу знову ж не полінуватися і ознайомитися особисто!

     • Maximilian

      Так я мовчав, я не додумався зібрати натовп і кричати.

    • Rina

     Як давно ви були у лікарні? Дійсно рік тому, можливо трохи менше, і було звалище. Подивіться на територію за інфекційним відділенням зараз: розчищено зарослі, прибрано сміття і посаджені молоді плодові дерева. А за черги і проведення пацієнтів поза ними, то об’єктивно оцінюйте чия саме це вина! У головного лікаря в кабінеті не має камер відеоспостереження і він не може бачити що де робиться в один і той же час. Ви особисто звернулися з скаргою до адміністрації лікарні на медичний персонал, який провів знайомих поза чергою??? От якби звернулися, тоді і головний про цей випадок дізнався би і винні особи на наступний раз остерігалися б чинити свавілля. І я здається уже казала, що для початку проявіть щиру зацікавленість щодо проведеної роботи і лише потім критикуйте. Врешті-решт персонал лікарні краще бачить, які саме зміни відбуваються, адже ми у лікарні щодня. Поки ви не ознайомленні з ситуацією у повному обсязі вести дискусію не вважаю за доречне!

 • Ілля

  Наробили не регіонали на місцях, а їх вище керівництво в Києві! Ви можете відповідати за вчинки інших? Чи можливо зараз кращих поставили, казали що Шуль найгірший, а тепер і гіршого найшли Бухала!!! Цінуйте людей не по партії, як це робить колектив лікарні, а по роботі керівника!!!! Хороший керівник Сухляк, нехай лишається. Чи хочете як з РДА так і в лікарні, зняти Сухляка і поставимо грущика нової пошти на голову лікарні, нехай буде зате партія Свободи! а як робота буде вестися, то це таке….партія та яка потрібна! хай лікує людей!

  • sovist

   Якщо хороший керівник це той, що дає вказівку завідуючим відділення (а це може підтвердити весь медперсонал) організувати за нього голосування, то партія тут дійсно ні до чого.
   Це називається авторитарність, недемократичність, використання владного положення. А такі вже були і наробили!

X