Королюк: виплату доплат працівникам культури Здолбунівщини гальмує Кабмін

0 220
Королюк: виплату доплат працівникам культури Здолбунівщини гальмує Кабмін
Королюк: виплату доплат працівникам культури Здолбунівщини гальмує Кабмін

Кабінет Міністрів гальмує прийняття нормативних актів, згідно яких повинні виплачуватися доплати за вислугу років працівникам культури. Саме так прокоментував народний депутат Валентин Королюк відповідь Миколи Азарова на свій депутатський запит.

Як ми вже повідомляли, працівники закладів культури Здолбунівського району звернулися до народного депутата Валентина Королюка з проблемою: їм не доплачують надбавку за вислугу років. І справа ця – не місцевого значення. Не доплачують працівникам державних та комунальних закладів культури, які працюють у сфері культури і мистецтва, в усій Україні!

Відтак Валентин Королюк невідкладно зареєстрував депутатський запит, у якому звернувся до прем’єр-міністра країни Миколи Азарова з вимогою розробити механізм щодо встановлення розмірів та порядку доплати за вислугу років працівникам культури та мистецтва. Це право їм гарантує Закон України «Про культуру», зокрема 29 стаття.

22 квітня, як йдеться у відповіді народному депутату, уряд розглянув проекти постанов, які були розроблені на виконання вимог закону, і… відклав їх прийняття. Одночасно він доручив профільним міністерствам подати пропозиції щодо фінансового забезпечення цих актів.

«Мене абсолютно не влаштовує відповідь на мій депутатський запит, – зазначає Валентин Королюк. – Найлегше сказати: немає грошей! І це для кого – для працівників культури, у яких і так зарплата мізерна… Гроші у країні є! Їх просто треба перестати красти!».

Відтак Валентин Королюк планує повторно звернутися до Кабінету Міністрів, щоб уряд виконав вимогу закону, а працівники культури нарешті почали отримувати законні виплати за вислугу років.

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

Коментарі
Завантажується...