Лікарню на Здолбунівщині відновлюватиме той, хто її і закривав

0 460
[dropcap]Я[/dropcap]к повідомляє сайт селища Мізоч, Здолбунівська центральна районна лікарня оголосила про проведення тендеру на послуги з розробки проектно-кошторисної документації об’єкту:«Реконструкція будівлі терапевтичного корпусу №2 (стаціонар) на вул. Б. Хмельницького, 1 в смт. Мізоч Здолбунівського району Рівненської області». З документами, що стосуються тендеру, ви можете ознайомитися нижче, а ми лише хочемо нагадати, що саме закриття терапевтичного відділення в Мізочі стало причиною конфлікту між головним лікарем Здолбунівської ЦРЛ Владиславом Сухляком і депутатом районної ради Олександром Андріюком. Причому недотримання обіцянки не закривати лікарню головою Здолбунівської районної державної адміністрації Сергієм Кондрачуком призвело до знаменитого ляпаса, отриманого ним від Андріюка. І от що ми маємо в результаті? Правильно, виконання рішення суду і плановане відновлення роботи терапевтичного відділення! Тепер кошти, значно більші від “зекономлених” на закритті, будуть витрачені на проектно-кошторисну документацію та ремонтні роботи. А потім потрібне нове обладнання і персонал. Залишається запитати: то хто ж був правий? І чому два роки триває цькування Андріюка і звинувачення його в популізмі, якщо саме Сухляк таки змушений поновлювати роботу лікарні в Мізочі?

Документація стосовно тендеру:

Очікувана вартість за виконання послуги з інженерного проектування скаладає 100 тис. гривень, а строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 31 грудня 2018.

Основні архітектурно-планувальні вимоги і характеристики запроектованого об’єкта:

Проектна потужність терапевтичного відділення – 10 ліжко-місць.

Проектом передбачити:

  • Перепланування будівлі у відповідності до функціонального призначення і чинних будівельних норм;
  •  Забезпечення зручного транспортного зв‘язку із харчоблоком;
  • Влаштування лікарняного ліфта;
  • Влаштування двох сходових кліток;
  • Забезпечити ширину коридорів 2,4м
  • Утеплення будівлі відповідно до норм по енергозбереженню;
  • Влаштування водопостачання та каналізації, опалення та вентиляції, електропостачання і електрообладнання, блискавкозахисту, вогнезахисту, пожежної сигналізації;
  • Розміщення технологічного обладнання
  • Опорядження приміщень, зовнішнє опорядження.

 

Коментарі
Завантажується...