Літнє дитяче оздоровлення 2013 на Здолбунівщині: підведення підсумків

0 206
Літнє дитяче оздоровлення 2013 на Здолбунівщині: підведення підсумків
Літнє дитяче оздоровлення 2013 на Здолбунівщині: підведення підсумків

Літнє дитяче оздоровлення залишається одним із основних напрямків діяльності Здолбунівської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, повідомляється на сайті Здолбунівської районної державної адміністрації. За нашої участі влітку 2013 р. оздоровлено 820 дітей Острозького та Здолбунівського районів, що на 24 % більше, ніж в минулому році. Особливо приємною новиною було те, що саме в цьому році Фонд вперше забезпечив застрахованих осіб путівками в дитячі заклади оздоровлення, придбаними за повну вартість. Переможцями конкурсних торгів стали 5 дитячих таборів Рівненської області, які впродовж літа забезпечували організацію літнього дозвілля та оздоровлення дітей, а саме: КП «ДСОК «Електронік-Рівне», СОК «Джерельце», ДЗО «Агатівка», СОК «Веселка» та ПП санаторій «Горинь». Завдяки такій системі оздоровлено 538 дітей на суму 1197 тис. грн. З введенням механізму придбання путівок за повну вартість з відшкодуванням 10% батьківської доплати, стало можливим отримання путівок в дитячі заклади оздоровлення більшою кількістю застрахованих осіб, які мають дітей шкільного віку, адже основний тягар по їх оплаті (90% від вартості) взяв на себе Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Незмінним залишилось і часткове фінансування дитячих закладів оздоровлення за рахунок коштів Фонду. У 2013 р. за умови часткового фінансування оздоровлено 282 дитини на суму 246 тис. грн. В цьому, головним чином, нам допомогли позашкільний заклад „Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс „Корчагінець” та дитячий оздоровчий табір „Експрес”. Слід відмітити, що ПЗ ДСОК «Корчагінець» користується неабияким попитом серед дітей та їх батьків, адже впродовж літа 2013 р. 263 дитини Острозького та Здолбунівського районів було оздоровлено у цьому закладі, а це більше третини від кількості всіх оздоровлених дітей у 2013 р.

Високі показники стали можливими тільки завдяки тісній співпраці із сторонами-учасниками оздоровчого процесу. Так, тільки спільно з відділом освіти Острозької РДА, покращено здоров”я 213 дітей. Також варто відзначити управління агропромислового розвитку Здолбунівської та Острозької РДА, яке сприяло здешевленню путівок за рахунок коштів Міністерства аграрної політики. Вагому допомогу у частковому фінансуванні дитячих закладів оздоровлення надали Острозька РДА, організації профспілок працівників охорони здоров’я, працівників залізничників та транспортних будівельників.

Хороших слів заслуговують керівники підприємств та голови комісій із соціального страхування, що проявили найбільшу турботу про дітей своїх працівників, а саме: ПАТ «Волинь-цемент», Здолбунівська ЦРЛ, ФГ ім.. Шевченка, ДЮСШ «Колос», ВП «Моторвагонне депо», ТОВ «Горинь Агро», Урвенський ПНІ, Здолбунівське УЕГГ, відділ освіти Острозької РДА, ВП «Локомотивне депо» та інші, які прийняли активну участь в оздровленні дітей застрахованих осіб.

Якісний відпочинок – запорука гарного настрою дитини та легкого початку нового навчального року. Дуже приємно усвідомлювати, що спільними зусиллями ми змогли надати можливість нашим дітям чудово провести літо!

Марія Фільварченко

Спеціаліст 1-ї категорії Здолбунівської МВД

Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Коментарі
Завантажується...