Майже пів сотні жителів Здолбунівщини змагались в читанні Шевченка

0 369

25 лютого 2018 року в Здолбунівському районному будинку культури відбувся районний огляд-конкурс читців-аматорів, присвячений пам’яті Т.Г.Шевченка «Кобзарева струна не вмирає». Мета – вшанування пам’яті Т.Шевченка, популяризація мистецтва художнього читання, творів сучасної української літератури, виявлення і розкриття молодих талантів, повідомляє спільнота Здолбунівського районного будинку культури..
Районний огляд відкрили учасники народного аматорського театру читця «Пошук» літературно-музичною композицією «Не вмирає душа наша, не вмирає воля».
В огляді взяли участь 43 читці з району, 24 клубні установи, зокрема: учасники художньої самодiяльностi, учнiвська молодь, та любителі поетичного слова. В репертуарі конкурсантів прозвучали твори Великого Кобзаря, українських класиків, сучасних українських письменників.

Але конкурс – це не тільки змагання і висновки журі щодо його учасників, конкурс дає картину розвитку жанру в цілому по району. Серед конкурсантів знаходилися справжні «самородки», обдаровані від природи, наділені талантом, почуттям гармонії, гарним смаком, сценічною привабливістю. Враховуючи аматорську майстерність та дотримання усіх вимог конкурсу за рішенням журі диплом за перше місце отримали читці Ірина Хлібюк ( БК с. Копитків), Тетяна Дьоміна ( СБК с. Буща).
Друге місце розділили читці Катерина Войко ( клуб с. Дермань Друга), Богдан Ісупов ( СБК с. Глинськ).
Третє-читці Анастасія Вершицька ( СБК с. Спасів), Максим Бобрик ( СБК с. Ступно), Ірина Пилипчук ( клуб с. Стеблівка).

Грамотою глядацьких симпатій було нагороджено Вікторію Бухало ( СБК с. Дермань Перша). Читці будинку культури села Івачків представили глядачам літературно – музичну композицію присвячену пам’яті полеглих в АТО « Дякуємо вам за життя….Дякуємо вам за весну…».
Всі учасники отримали грамоти. Вкотре слухачі переконались у високій художній довершеності Кобзаревого слова, в розумінні його високої Правди.

Коментарі
Завантажується...