Мешканець Здолбунівщини загинув під час строкової служби: самогубство чи вбивство?

0 654

Нещодавно в селі Нова Мощаниця поховали молодого хлопця. Сама по собі смерть молодої людини завжди трагічна, а в даному випадку юнак загинув під час проходження строкової служби в армії. За офіційною версією це самогубство. Якщо це справді так, то точно потрібно з’ясовувати, що ж такого сталося в частині і в житті хлопця, що він вирішив далі не жити?!

Але рідні і односельці не вірять у самогубство. Ось що написала сестра юнака: «28 серпня цього року нашим батькам зателефонували із військової частини в місті Павлограді і сказали, що наш брат, солдат строкової служби Гагін Ігор Юрієвич, віком 24 роки, застрелився. Коли його привезли додому, в село Нова Мощаниця, ми побачили, що він весь у саднах, забоях, вм’ятина на голові (не в місці вистрілу), а на лобі наче його били чимось по голові.  Ми не віримо, що він сам себе вбив. Допоможіть, будь ласка, дати розголос нашій трагедії.»

Мешканці села відгукуються про хлопця як про спокійну врівноважену людину. Вони також не розуміють, що могло підштовхнути юнака до трагічного кроку – а тому не вірять у версію військових.

До тексту додано відеозапис звернення матері загиблого. Розуміємо всю трагічність ситуації, проте це рішення родини – відео є у вільному доступі.

Про хід розслідування і висновки слідчих повідомлятимемо додатково.

Коментарі
Завантажується...