Мешканці Глинська запрошують голову Здолбунівської адміністрації проінспектувати обіцяну дорогу

0 506
Мешканці Глинська запрошують голову Здолбунівської адміністрації проінспектувати обіцяну дорогу

«До деяких сіл Здолбунівщини автобуси скоро не поїдуть», саме так називалася нещодавня публікація на цьому сайті. Непотрібно долати багато кілометрів, щоб побачити дорожні жахи. Приїдьте до Глинська, оберіть самі шлях, а ще краще заїдьте через Орестів-П’ятигори, поверніться назад в напрямку Здовбиці. Так вам буде зручніше вертатися додому, пане Сергію Кондрачук.

«Не полишаю надії, що в цьому році буде зроблено й першочергову в районі дорогу – Здолбунів – Глинськ – Стеблівка. Тендер на вказаний шлях проведено. Серед шести його учасників було визначено переможця – Рівненський облавтодор, який зобов’язується зробити дорогу за понад 12 млн. грн. при оголошенні стартової ціни у понад 17 млн. (скан додаю). Це цитата з одного із постів голови Здолбунівської РДА в мережі Фейсбук. А скільки років не полишаємо надії ми, глиняни, слухаючи ваші обіцянки, посадовці? Запитайте, будь ласка, у Василя Олексійовича Тимощука, як він у свій час гарантував нам дорогу, скільки разів вона попадала у плани соціально-економічного розвитку району, тепер проведено тендер. І що???

А ось що…. 13 листопада, 8-ма ранку, дорога Глинськ- Здовбиця… Їдемо на роботу машиною, від села бруківка, кущі по обидві сторони дороги заросли так, що дві машини уже розминутися не можуть. Скажете «Тунель кохання»? Ні, це «Тунель жахів». Дотряслись до місцевого сміттєзвалища, тут уже цікавіше, пісок, який на дорогу висипали влітку перетворився на рідку кашу, в калюжах каміння і як результат – за останній час два рази побитий піддон у машині. На фото і відео саме ця дорога.

Хто з вас бачив ту ділянку дороги, яка веде до смітника? Сміття везуть сюди з усіх кінців, влітку десятки здорових машин по декілька рейсів робили у кар’єр, нещодавно великі фури(знову ж десятки) вивозили з полів сою і знову нищили цей напрямок. Ось тут дійсно був «мінометний обстріл».

Робочий день закінчений, дорога додому через Орестів-П’ятигори, чомусь згадуються результати проведеного тендеру. Пане Сергію, я запрошую вас проїхати маршруткою Ріне-Глинськ вкінці робочого дня, коли на одній нозі і по ямах… Коли той бідолага-водій «не полишає надії…», що все ж таки ви дотримаєте слова. Отут чомусь і я «не полишаю надії…», що колись і на нас хтось зверне увагу, але… Тут я вже не бігла з фотоапаратом попереду маршрутки, подивіться самі на цю дорогу. Ви останнім часом агітуєте громади до об’єднання, розумію, це – вказівка, але навіть одна дорога нас не може об’єднати, бо її немає.

Нам кажуть, що прокладаємо шлях до Європи? А шлях додому нам буде?

P.S. Опонентам, тим хто буде казати, що мені найбільше всього потрібно, відповідаю: “На посаду сільського голови свою кандидатуру висувати не буду. Просто хочу їхати декілька кілометрів додому як нормальна людина.


Ірина Гром’як

Коментарі
Завантажується...