Між Новосілками і Тайкурами асфальт в цьому році не прокладуть

0 352
Між Новосілками і Тайкурами асфальт в цьому році не проложать
Між Новосілками і Тайкурами асфальт в цьому році не проложать

У відповідності до плану роботи Здолбунівської районної ради, у четвер 11 липня 2013р. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження під головуванням С. М. Мельника.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради В. О. Тимощук та його заступник Я. Р. Мельник, голова Здолбуніської РДА В. С. Шуль, керівники структурних та відокремлених підрозділів райдержадміністрації, окремі сільські голови, керівники підприємств та організацій району, інші запрошені.

До порядку денного комісії було включено 23 питання, 24 – різне. Першим питанням депутати розглянули колективне звернення жителів села Новосілки, щодо будівництва дороги з твердим покриттям сполученням Новосілки – Тайкури. Вирішення даного питання дозволить мешканцям села доїжджати до обласного центру не в об’їзд через Новомильськ та Здолбунів, а напряму, що скоротить відстань від Новосілок до Рівного до 10 км. Комісією було прийнято рішення тримати дане звернення на контролі, оскільки місцеві служби автодоріг відповідного фінансування для будівництва дороги у цьому році не мають, разом з тим голова райдержадміністрації Шуль В. С. зауважив. що ведуться переговори з керівництвом Рівненського району, ОДА, службою автомобільних доріг у Рівненській області щодо будівництва вищезазначеної дороги.

Ще одним важливим питанням, яке на постійній комісії розглянули місцеві обранці, був розгляд усного депутатського звернення депутата райради О. П. Бухала щодо порядку обчислення плати за скидання стічних вод підприємствами усіх форм власності у комунальну мережу м. Здолбунів. Як зазначив на комісії директор КП «Здолбунівводоканал» В. І. Мельник, його підприємством плата за послуги відведення поверхневих стічних вод проводиться згідно Наказу Міненергобуду № 131 від 27.03.2012 році «Про затвердження змін до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України». Відповідно до цього Наказу, плата за послуги стічних вод абонентам КП «Здолбунівводоканал» проводиться з розрахунку, при якому до уваги беруться всі 100 % розрахункового об’єму, а не 20 % як раніше. Проте, як зазначив В. І. Мельник, його підприємство з розумінням відноситься до того, що плата за стічні води для окремих абонентів є досить значною, а тому КП «Здолбунівводоканал» проводить роботу по обстеженню території кожного абонента.

Також на комісії депутати розглянули хід виконання окремих районних програм, заслухали звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року, який озвучив начальник фінуправління райдержадміністрації В. М. Нечипорук, обговорили Стратегію сталого розвитку Здолбунівського району на 2013 – 2017 роки, прийняли рішення по окремих депутатських зверненнях. Насамкінець, постійна комісія з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження розглянула звіт голови постійної комісії та погодила порядок денний та проекти рішень районної ради 29 сесії, пленарне засідання якої заплановане на 24 липня 2013 року.

Джерело zdolbrada.rv.ua

Коментарі
Завантажується...