Мізочани долучилися до акції “Зробимо Україною чистою”

0 270
Мізочани долучилися до акції “Зробимо Україною чистою”
Мізочани долучилися до акції “Зробимо Україною чистою”

20 квітня по всій Україні проходить акція “Зробимо Україну чистою”, у рамках якої кожен бажаючий може стати координатором прибирання сміття у своєму населеному пункті. Організатори акції розповідають, що “Цей проект – громадська ініціатива. Наша мета – покращити якість життя простими діями. Ми не схвалюємо вчинки тих, хто смітить у парках та на вулицях, але на цьому не зупиняємось. Ми готові власноруч зробити нашу країну чистішою, і вже довели це!

Ми не підтримуємо жодної політичної партії. Ми діємо в рамках міжнародного соціального проекту «Let’s Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку. До цієї чудової ініціативи вже долучилися більше 90 країн світу”.

Приємно, що до ініціативи долучився і перший населений пункт Здолбунівщини — Мізоч. Сталося це за повідомленням організаторів 22 лютого. Сьогодні також було узгоджено участь Здолбунова, організаторами прибирання нашого міста є сайт zdolbuniv.com.

Також інформуємо, що вся детальніша інформація про те, як долучитись до прибирання у своєму місті, знаходиться на сайті акції “Зробимо Україною чистою” за посиланням letsdoit.org.ua. Детальніша інформація щодо прибирання Здолбунова вже незабаром з’явиться у нас на сайті.

Коментарі
Завантажується...