На президії Здолбунівської райради ділили стадіон і закликали не провокувати внутрішні чвари

0 308
На президії Здолбунівської райради ділили стадіон і закликали не провокувати внутрішні чвари
На президії Здолбунівської райради ділили стадіон і закликали не провокувати внутрішні чвари

Можливо, сьогодні президія районної ради востаннє відбувалася у форматі розгляду питань, які мала б вирішувати адміністрація. Адже невдовзі район отримає нового керівника, і ним може стати наймолодший за історію району 27-річний Олександр Бухало, про що наш сайт уже повідомляв. Не обійшлося на засіданні без дискусій, бо кілька депутатів вимагали альтернативності кандидатур. Проте наразі невідомо, чи є ще хоч один претендент на цю посаду. Що ж до Олександра Бухала, то він напевно ще не усвідомлює відповідальності, яка буде на нього покладена. Але редакція сайту щиро бажає йому у разі призначення успіхів на високій посаді і служіння людям.

Крім питання завтрашнього представлення претендента, депутатів дуже зацікавило питання про передачу стадіону «Локомотив» дитячій спортивній школі. Обговорення було коротким, бо жодного рішення районна рада з цього питання не прийняла і не прийме – стадіон належить місту. Олега Панасюка, який запропонував це питання до розгляду, Олег Тищенко звинуватив у лобіюванні інтересів Середюка і в тому, що Панасюк таким чином хоче передати йому під контроль землю в центрі міста. Зрештою, депутати логічно передали це питання на розгляд міській раді, бо тільки її рішення в даному питанні матиме значення.

Не минули депутати й теми сьогоднішнього звільнення «Правим сектором» з посади керівника реєстраційної служби Юрія Панасюка. Як зазначив Олег Тищенко, представники «Правого сектору» навідалися до Панасюка, запропонувавши йому добровільно написати заяву, оскільки мають звернення людей, які підтверджують корупційні дії цього керівника. Панасюк погодився, разом усі з’їздили до безпосереднього керівника Тетяни Кічатої в Рівне, щоб вона завізувала заяву. Завтра о 9 годині Юрію Панасюку дадуть можливість забрати свої речі, але зараз там стоять чергові, щоб не дати вивезти цінні документи. Депутати інформацію не оцінювали, проте на зауваження Юрія Лиморенка, що в нього дещо інша інформація, представник «Правого сектору» Ігор Борцов доволі гостро відреагував: «Почекай, ще до тебе дойде!»

Зрештою, ситуація виглядає доволі стабільною, а найбільшу підтримку здобув емоційний виступ Володимира Карпетченка, який заявив, що його мало цікавить, хто буде владою, бо куди більш важлива доля України. У напіввійськовому стані провокувати конфлікти і внутрішні чвари на районному рівні депутат вважає недоцільним. Після президії багато хто підходив до Карпетченка, заявляв про підтримку саме такої позиції, і депутати навіть між собою обговорювали, хто вже готовий захищати Україну зі зброєю в руках. Чесно визнавали, що не всі, але долю України таки визнали важливішою за долю здолбунівських посад.

Коментарі
Завантажується...