На сайті здолбунівської адміністрації Великдень настав уже сьогодні

0 197
На сайті здолбунівської адміністрації Великдень настав уже сьогодні

Кілька тижнів тому відважний і революційний голова Здолбунівської адміністрації Сергій Кондрачук зробив заяву, засудивши силовий розгін блокади Донбасу. Скільки було потім коментарів, у яких довірливі громадяни, зачаровані революційною риторикою голови, передбачали йому ледь не звільнення з посади – бо ж нібито Кондрачук пішов проти президента!

Ми ж були переконані – все це гра. Як і вся політична кар’єра Сергія, нещира й цинічна гра. Раптом звільнять – герой і ледь не мученик за ідею! А як ні, то й далі пречудово працюватиме в президентській вертикалі! Одна людина тоді серйозно і переконливо доводила, що Кондрачук і сам проти президента, та й голова обласної адміністрації в нього не в пошані.

А сьогодні вчергове з’явився доказ, що ніякий Кондрачук не перспективний, не прогресивний, ну й геть не європейський. На сайті Здолбунівської адміністрації ні сіло, ні впало посеред вівторка виринуло привітання голови обласної адміністрації Олексія Муляренка з Великоднем. Привітання так собі, але нам не про те йдеться. Жодна адміністрація в області не розмістила сьогодні цей текст. Лише в Здолбунові принцип «застав дурня богу молитися – лоба розіб’є» таки спрацював. У кращих традиціях невмирущого совка молода й прогресивна команда здолбунівського голови розмістила привітання зі святом першою в області!

Після того, як на це звернули увагу користувачі мережі Фейсбук, текст з сайту швиденько зник… Але то вже деталі. А от усвідомлення того, що наша адміністрація вислужується перед Муляренком, залишилось…

Коментарі
Завантажується...