На сесії Здолбунівської районної ради вкотре обговорили скорочення ліжко-місць у Здолбунівській ЦРЛ

0 211
На сесії Здолбунівської районної ради вкотре обговорили скорочення ліжко-місць у Здолбунівській ЦРЛ
На сесії Здолбунівської районної ради вкотре обговорили скорочення ліжко-місць у Здолбунівській ЦРЛ

21 грудня відбулося пленарне засідання 13 сесії Здолбунівської районної ради сьомого скликання під головуванням голови районної ради Олега Дацюка.
У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Кондрачук, депутат обласної ради Владислав Сухляк, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники районних організацій, установ, підприємств, представники засобів масової інформації та громадськість району.
На засіданні були присутні 32 депутати районної ради, які обговорили та прийняли рішення по 29 питаннях порядку денного сесії. Всі питання були детально опрацьовані попередньо  на постійних комісіях та президії районної ради.
Одним із основних питань був звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2015 року по грудень 2016 року. Олег Євгенійович ознайомив депутатів із звітом під час засідань постійних комісій і на сесії в результаті голосування дане рішення одноголосно прийняте депутатами.
Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва  райдержадміністрації Валентина Бухало проінформувала про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2016 рік та про проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2017 рік.
Серед інших питань, які розглядалися на сесії були такі: про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, про план роботи районної ради на 2017 рік, про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік, про хід виконання районних програм, про розгляд депутатських запитів.
Разом з тим, на сесії гостро стояло питання про скорочення 25 ліжко-місць Здолбунівської ЦРЛ. Питання, яке вже неодноразово піднімалося та обговорювалося на комісіях та сесіях районної ради. Не були осторонь і сільські ради, які прийняли звернення до районної ради та райдержадміністрації про недопущення скорочення 25 ліжко-місць в терапевтичному відділенні №2 смт.Мізоч Здолбунівської ЦРЛ. З текстом звернення присутніх ознайомив Мізоцький селищний голова Богдан Похилюк. В результаті обговорення даного питання, було прийнято «соломонове рішення»: скоротити 7 ліжко-місць в терапевтичному відділенні №2 смт.Мізоч Здолбунівської ЦРЛ, решту –  в відділеннях Здолбунівської ЦРЛ.
Крім того, депутати прийняли  звернення до  управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації щодо створення госпітального округу  на базі Здолбунівської центральної районної лікарні, в зв’язку з прийняттям Постанови Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 року № 932, в якій затверджено Порядок створення госпітальних округів. В разі прийняття рішення про створення госпітального округу не в Здолбунові, призведе до примусового закриття окремих відділень Здолбунівської центральної районної лікарні, необґрунтованого скорочення ліжок та унеможливить надання своєчасної спеціалізованої медичної допомоги хворим Здолбунівського району.

Фото та матеріал – zdolbrada.rv.ua

Коментарі
Завантажується...