На території Здолбунівського району заборонено Партію Регіонів та комуністів

0 201
На території Здолбунівського району заборонено Партію Регіонів та комуністів
На території Здолбунівського району заборонено Партію Регіонів та комуністів

Як повідомляє офіційний сайт Здолбунівської районної ради, сьогодні депутати провели засідання президії і сесії районної ради. В роботі сесії взяли участь депутати обласної ради Ніна Путіліна, Олександр Андріюк, Йосип Гаврищак, голови територіальних громад району, керівники управлінь, відділів, установ, комунальних підприємств, начальники силових відомств та громадськість району.
Депутати обговорили складну ситуацію в країні, висловили свої думки з приводу останніх подій і одноголосно прийняли рішення «Про оцінку суспільно-політичної ситуації в Україні». Даним рішенням підтримали «Звернення депутатів Рівненської обласної ради до працівників правоохоронних органів та суддів Рівненської області у зв’язку із ситуацією в Україні.»
Під час засідання сесії депутати заслухали позиції і думки з приводу ситуації в Україні начальника Здолбунівського районного відділу МВС України у Рівненській області Олександра Панасюка, начальника міжрайонного відділу Служби безпеки України у Рівненській області Юрія Іванюка, Прокурора Здолбунівського району Ігоря Ольшанецького та заступника голови районного суду Ігоря Мичку. Виступаючі відповіли на запитання депутатів, дали свою оцінку подіям в країні. Після чого була підписана спільна заява голови районної ради та даних керівників по забезпеченню миру та спокою в районі.
Голова фракції партії Регіонів Микола Євчук зачитав заяву про розпуск фракції Регіонів в районній раді. Але депутатів така заява не задовільнила і було прийнято рішення про заборону на території Здолбунівського району ПР та КПУ.

Розгорнутий матеріал по проведенні сесії Районної ради очікуйте на нашому сайті уже сьогодні.

Коментарі
Завантажується...