На Здолбунівщині депутат-священик що балотувався від “регіонів” складає мандат

0 195

Звернення до жителів Здолбунівщини благочинного Здолбунівського району

Дорогі во Христі браття і сестри!

Звертаюся до всіх вас з закликом миру, любові і злагоди.

Останнім часом наша рідна держава Україна пережила події, про які кілька місяців тому ми не могли й подумати.

Найстрашніше те, що пролилась людська кров. На тих, хто в цьому винен немає Божого благословення, але у всіх є можливість покаятися і бути під благословенням Божим.

Закликаю всіх до виконання Божих заповідей. Бог – це любов. Бог любить грішника і чекає його навернення. Так маємо поступати й ми, православні християни: любити, єднатися, прощати і жити один для одного, щоб виконати закон Христовий.

Церква завжди молиться за владу, за воїнство, а насамперед за Богом храниму державу нашу. Та те що сталося, на мою думку, не піддається ніякому аналізу, про це навіть страшно подумати. Й наслідки цього, думаю, теж вірні.

Олександр Карпюк
Олександр Карпюк

Сталося так, що мене було обрано депутатом Здолбунівської районної ради. В мирний час, на мою думку, я міг принести користь як депутат і для Церкви і для селища Мізоч, жителі якого й довірили мені депутатський мандат. Але, після подій що сталися, я рахую за неможливе бути депутатом, я хочу залишитися просто священиком і бути з людьми, які належать до Церкви, незалежно від того, яку позицію вони займають. Така думка в мене була й раніше і я шкодую, що не реалізував її.

Отже, моя думка, що священик не має бути політиком, а бути саме священиком. Я складаю депутатські повноваження і найближчим часом подам про це заяву в районну раду.

В цей важкий час закликаю всіх віруючих бути дітьми Божими, бути єдиними, терпимими один до одного і, як священик, буду робити все від мене залежне для збереження православної віри і бути вірним сином Матері Церкви!

Благочинний Здолбунівського району, протоієрей Олександр Карпюк

Джерело – pruxod.church.ua

Коментарі
Завантажується...