Звернення до жителів Здолбунівщини благочинного Здолбунівського району

Дорогі во Христі браття і сестри!

Звертаюся до всіх вас з закликом миру, любові і злагоди.

Останнім часом наша рідна держава Україна пережила події, про які кілька місяців тому ми не могли й подумати.

Найстрашніше те, що пролилась людська кров. На тих, хто в цьому винен немає Божого благословення, але у всіх є можливість покаятися і бути під благословенням Божим.

Закликаю всіх до виконання Божих заповідей. Бог – це любов. Бог любить грішника і чекає його навернення. Так маємо поступати й ми, православні християни: любити, єднатися, прощати і жити один для одного, щоб виконати закон Христовий.

Церква завжди молиться за владу, за воїнство, а насамперед за Богом храниму державу нашу. Та те що сталося, на мою думку, не піддається ніякому аналізу, про це навіть страшно подумати. Й наслідки цього, думаю, теж вірні.

Олександр Карпюк

Олександр Карпюк

Сталося так, що мене було обрано депутатом Здолбунівської районної ради. В мирний час, на мою думку, я міг принести користь як депутат і для Церкви і для селища Мізоч, жителі якого й довірили мені депутатський мандат. Але, після подій що сталися, я рахую за неможливе бути депутатом, я хочу залишитися просто священиком і бути з людьми, які належать до Церкви, незалежно від того, яку позицію вони займають. Така думка в мене була й раніше і я шкодую, що не реалізував її.

Отже, моя думка, що священик не має бути політиком, а бути саме священиком. Я складаю депутатські повноваження і найближчим часом подам про це заяву в районну раду.

В цей важкий час закликаю всіх віруючих бути дітьми Божими, бути єдиними, терпимими один до одного і, як священик, буду робити все від мене залежне для збереження православної віри і бути вірним сином Матері Церкви!

Благочинний Здолбунівського району, протоієрей Олександр Карпюк

Джерело – pruxod.church.ua

 • В.

  Будь-ласка : одне запитання _ за які заслуги Вами Вельмишановний, було вручено орден пану шУЛЮ ?

  • Kate Molly

   Орден Шулю,вельмишановний,благочинний не має уповноважень,вручати,а лише передавати. Ордена зазвичай затверждують в Киіївський митрополіі з клопотання чинного архиєпископа області.

   • З вашого дозволу переадресую запитання користувача В.: за які заслуги було вручено орден пану шУЛЮ Київськрю митрополією з клопотання чинного архиєпископа області?

    • Kate Molly

     Дуже цікаве питання,але Ви не за адресою звернулися,тому що я не відповідаю і не знаю,за що вручає Орден представництво УПЦ КП.Якщо Ви знаєте,то орден Шулю по наказу Філарета з вручали з клопотання єпископа КП Ілларіона .І зовсім невідомо,чому В. написав це запитання в коментарях до статі про благочинного УПЦ МП:))Заплутався,певно:)).Система вручення в усіх кофесіях однакова,( орден вручається за клопотанням правлячого архієрея),тому я і написала відповідь.Повну відповідь Вам дасть єпископ Ілларіон,хоча офіційна версія таких нагород-за розбудову духовності

 • Християнин

  “…бути вірним сином Матері Церкви” Якої церкви? Тієї, у якої верховний пастир Кирилл, а не Ісус Христос. Яка підтримувала на виборах Януковича. Яка вважає українську мову і Українську церкву неканонічною і служить Москві і “ллє” крокодилячі сльози за рідну державу Україну.Вовк одів овечу шкуру?«Бо ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть. Із вас самих навіть мужі повстануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-31).

  • Kate Molly

   Вовк в овечій шкурі-то ти,називаєш себе християноном,а сам брехню пишеш і бруд на церкву ллєш.Церква відокремлена від політики.А у твоєї церкви хто пастир?Філарет,який своїх позашлюбних дітей не визнає і церковний розкол влаштував,якого не визнає ніхто у світі !Нема на тебе Кличка,Порошенка і прес-секретаря Правого сектору.Вони би тобі розтулмачили,хто і кому служить.Якщо треба буде,то ще розтулмачать..

   • До вас екзарциста треба викликати… А то “біси” аж і лізуть…
    П.С: будьте стриманіші а то полетите в бан.

    • Kate Molly

     Ага,лякати баном,шановний,будете тих,хто розпалює перший міжкофесійну ворожнечу в коментах.Читайте офіційні правила сайтів і форумів,в яких скрізь написано,що забороняються коментарі,які ображають релігійні почуття віруючих.Як модератор,Ви,шановний,давно ще 3 дні назад мусили би зробити зауваження користувачу “Християнин” за некорректний комент,але не зробили цього.Не дивно.І не треба переходити на мою особистість!Ви мене не знаєте і бісів не можете бачити,не наділені таким даром.Доречі,слово екзорцист-пишеться через О,дивно,що саме Ви не знаєте.Якщо ще раз я побачу на вашому сайті коментарі такого плану,які паплюжать церкву,я знайду куди і кому скаржитись .

     • Ви мені ще погрожувати будете? УПЦ МП – секта гундяєва. Скаржтесь, чи мені ще щось написати що вас образить? Ок, УПЦ МП – не церква, а п’ята колона росії. Чекаю ваших скарг.

     • Kate Molly

      УПЦ МП- це не секта,а Церква,визнана Вселеньким Патріархатом,яка була з покон віків.На відміну ві УПЦ КП,яку не офіційно не визнає ніхто в світі.Зрозуміло,що поскаржуся те,що Ви не поважаете релігійних почуттів віруючих і не дотримуєтесь загально прийнятих правил форумів і сайтів..Не поспішайте.Я знаю,куди і кому.Чекайте.

     • Чекаю з нетерпінням.

 • Сергій

  Священик згідно правилам української мови пишеться з однією”н”

 • михайло

  Дуже ця тема уже … напевно уже кожна майже людина визначилась в яку церкву ходити, якою мовою розмовляти, це незаважає залишатися людьми. У нас напевно так склалось що священика не годиться якось обговорювати. Але я вважаю, що вони лише земні люди зі своїми слабкостями. На рахунок цього священика чула, що багато його прихожан їздять в Дермань оминаючи місцевий храм, можливо йому давно потрібно задуматись про причини.

X