На Здолбунівщині міліція шукає того, хто підпалив дитячий садочок

0 299
На Здолбунівщині міліція шукає того, хто підпалив дитячий садочок
На Здолбунівщині міліція шукає того, хто підпалив дитячий садочок

Держслужба з надзвичайних ситуацій про цю подію не повідомила журналістам жодного слова, приховавши з якихось причин цю інформацію від мешканців Рівненщини, а розповіли про неї лише мешканці Новосілок.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 15 та частиною 2 статті 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України стосовно підпалу дитячого садочку у с. Новосілки Здолбунівського району.

У суботу, 30 листопада, диспетчер Здолбунівського районного сектору ГУ ДСНС в Рівненській області повідомив до райвідділу міліції про пожежу у приміщенні дитячого виховного закладу у селі Новосілки. Після цього міліціонери відразу ж внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Згідно акту про пожежу, виданого Здолбунівським районним сектором ГУ ДСНС в Рівненській області, ймовірною її причиною є підпал.

— На даний час триває досудове розслідування. Щоб встановити суму збитку уже призначено експертизи, — зазначив начальник Здолбунівського райвідділу міліції Олександр Панасюк. — За скоєння подібного злочину законом передбачено покарання від трьох до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомила Ярослава Ногачевська із Здолбунівського райвідділу мілції сайту rivnepost.rv.ua.

Коментарі
Завантажується...