На Здолбунівщині намагаються перерозподілити куций бюджет

На Здолбунівщині намагаються перерозподілити куций бюджет

Як відомо, грошей у районному бюджеті немає взагалі. Проте навіть це «взагалі» треба поділити так, щоб більш-менш вистачило на все. Найбільша проблема – зарплата спортшколи «Колос». Це школа, що належить громадській організації, але звично роками фінансується з районного бюджету. Наразі зарплати в тренерів немає вже за червень – і немає коштів на відпускні. Щоб профінансувати зарплату спортсменам, треба зняти гроші з якоїсь галузі. Звісно, найбільш вразливою виявилася освіта – мовляв, треба зняти з незахищених статей освіти. Проте така пропозиція Олега Панасюка викликала спротив Валентини Бондарчук, депутата і водночас заступника голови адміністрації. Адже у вересні можуть не виїхати шкільні автобуси чи буде відсутнє харчування в школах.
Зрештою, рішення було прийняте «соломонове» – фінуправління має десь взяти гроші, але ніхто не знає де. Насправді важко ділити те, чого немає. Адже всі бюджетні установи зараз мають гроші лише на зарплату і енергоносії.

 • петро

  Боже як пупс Валюша “запереживала” за освіту!!!А в свій час кромсала і віддавала з незахищених статей гроші туди, куди їй повелівав ” світ очей наших” Шуль!!!А тепер вона зарисовується як поборник справедливості??? “Переживательна” ти наша!!!!

  • Віктор

   З приводу “переживательної” Валюші підтримую Вас на 200%. Знаю про неї таке, що Вам і не снилося. Розказати не боюся, якщо треба. АЛЕ Ж ВИБРАЛИ!!! Як таких людей можна вибирати??? Квоти партій дають своє?

   • петро

    Шановний пане Віктор! Ось такі партії і депутати від них! Його святість пан Д….юк пропхнув пупса на зама! А вчительство Здолбунівщини в свій час розмашисто перехрестилось, коли пупс Валюша пішла працювати в інше місце. А тепер знову чудить на посаді зама від БЮТу!!! Ось такі метаморфози! І громадська думка не допомогла!!!

    • Іван

     Отут не можу не підтримати! з бондар не дуже гарний був очільник районної освіти лише тому, що голосувала вона разом з ригам!

 • петро

  р.s.Запитайте в неї як вигравались тендери на харчування в 2012-13 роках і чому діти почали в школах харчуватися в жовтні??? Вона багато розповість в прокуратурі( але немає кому цим зайнятись)! Теперішня “влада” в районі і на владу не похожа! Швидше б Порошенко розігнав це кубло!!!

  • Танюшка

   Ага! І призначив кубло Кінаха!

   • петро

    Танюшка! Чесно кажучи навіть і не скажу яке кубло нами має керувати! Але те, що після Майдана у нас нічого не змінилося, то це факт!!!

    • Іван

     Кондрачук, годі писати під різними ніками ! Невже так жаба душить, що хтось крім вашого нашоукраїнського кодля прийшов до влади! Да якби не ваш придурок Ющенко і ваша кончена партія нічого цього зараз в країні не було б! То ви не Кінах підтримував ригів на виборах, то не ви обсираєте на всіх сайтах молодого голову адміністрації! Чому Тимощук співпрацював з Шулем так гарно співпрацював, а голові РДА від дем. сил ставить палки в колеса! Читаю звіт про сесію і просто офігіваю. які в нас в районі є х*ла, які вдягають кожен раз іншу маску!

 • ігор

  а ще е в районі одна дуже прибуткова фірма управління майновим комплексом районноі ради доречі це дітище світ очей наших шуля і фінансового генія нечипорука де працівники вже 10 місяців не отримують зарплату з цим також треба щось робити

 • Охорона здоров’я, спорт і освіта – це основи суспільства, в яких не повинно бути недостатку. У бізнесяк здолбунівщини немає нічого американського – Ви жлоби, які не об’єднані ідеєю якісного розвитку, Ви запустили спорт в Здолбунові – ГАНЬБА ВАМ, ІДІТЬ ВИРОЩУЙТЕ КАРТОПЛЮ І ПОРАЙТЕ ПАЦЯТ!

  Моя пропозиція – у відкритому порядку (чи згідно тіньових схем) реалізувати роздачу земельних ділянок за відповідну плату з таким розрахунком, щоб усунути “дірки” в бюджеті по даним питанням; прибуткові організації та підприємства “стимулювати” контрольними перевірками різних рівнів щодо спонсорства в розвиток спорту – вирішення питання персонального протекторату певної спортивної команди, секції, спорткомплексу тощо згідно міжнародного стандарту SA 8000 «Social Accountability».

  Над реалізацією ідеї розвитку спорту та залучення коштів ще працюю, чого і Вам бажаю, любі депутатські парасяткі.

 • С.Н.

  Нехай “хитрий лис” Тимощук В.О. зменшить заробітну плату собі, яку має біля 6 тис. і апарату районної ради, яка є однією з найвищих зарплат серед бюджетників. Всерівно нічого не роблять, окрім того що тільки гроші з районного бюджету сотнями тисяч тянуть. Тоді питання “Колоса” буде вирішено і можливо ще на щось вистачить.

X