На Здолбунівщині обезструмлені села

0 460
Буревій на Здолбунівщині
Буревій на Здолбунівщині

Буревій минулотижневої недільної ночі пройшовся багатьма районами Рівненщини. Через дощі, зливи та сильні пориви вітру спрацювала система захисту ліній електропередач, тому населені пункти залишилися без струму. Найбільше постраждали Зарічненський, Володимирецький, Костопільський, Здолбунівський та Рівненський райони.

— Зараз там працюють бригади енергетиків, — повідомила Тетяна Корпусова, менеджер із зовнішніх зв’язків ПАТ “АЕС Рівнеобленерго“. — Задіяно спецтехніку. Необхідне обладнання, яке потрібно замінити, везуть зі складів Рівного та Сарн. Вистачає всього — і сил, і технічних засобів, втім, потрібно споживачам набратися терпіння, оскільки наслідки негоди досить серйозні.

Енергетики звертаються до людей з проханням дотримуватися правил електробезпеки — не наближатися до обірваних проводів ліній електропередач і трансформаторних підстанцій, не намагатися самостійно відновити електропостачання. А коли побачили пошкодження, терміново повідомляти про це за телефоном Дзвінкового центру ПАТ “АЕС Рівнеобленерго” — 69-42-98.

Джерело - rivnepost.rv.ua
Коментарі
Завантажується...