На Здолбунівщині працівники “Рівнеобленерго” побили фермера

0 312

Відразу пояснимо: в цьому матеріалі не буде імен і дат. Бо є нюанси, які не дозволяють називати імена. Проте за достовірність фактів редакція сайту ручається повністю. Інформація була перевірена з використанням різних джерел. Бажаючі знати імена і деталі – в приватному порядку.

Отже, є в Здолбунівському районі фермер. Давно працює в сільському господарстві, завжди досягав успіху швидше всупереч обставинам, ніж завдяки їм. Якщо досягав… Бо останнім часом з успіхами не складалося. Важко сказати, чи через безкінечну череду невдач, чи з якоїсь іншої причини, але фермер, назвемо його В., цупив електроенергію. Кажуть, що про це знали місцеві енергетики, але просто мовчали. Проте це якраз довести складно.

І от про таку ситуацію дізналася служба безпеки «РІвнеобленерго». Звичайно, приїхали в господарство з перевіркою і без попередження. І тут в процесі перевірки лічильників заходить чолов’яга в чоботах, у куфайці. За словами енергетиків, почав вести себе неадекватно, «задиратися». І що зробив працівник «Рівнеобленерго», будучи переконаним, що перед ним просто якийсь конюх? Правильно, вдарив дядька. І сильно вдарив. Аж до того, що той лікувався тривалий час і мав струс мозку.

Думаю, ви зрозуміли, що тим дядьком у куфайці був сам фермер В.

І тут кілька моментів, які не дають можливості просто забути цю історію. Отже, фермер винен. І тут немає двох думок. Що мали б робити енергетики? Діяти згідно чинного законодавства, щоб відшкодувати завдані збитки.

Чи мали право вони бити чоловіка, хай навіть він і заважав їм виконувати їх роботу? Звісно, ні. Що мали робити? Викликати поліцію, і разом з представниками правоохоронних органів отримати доступ до необхідного обладнання.

Неважливо, за кого вони прийняли чолов’ягу. Бо бити ніхто нікого права не мав. Чи то працівника фермерського господарства, чи його керівника.

Отже, сталася надзвичайна ситуація. Представники організації, яка надає певні послуги споживачам, побили свого клієнта, хай навіть і недобросовісного. Межа перейдена, бо такі речі абсолютно неприпустимі. Хотілось би, щоб і реакція правоохоронних органів, і хід розслідування справи перейшли все ж у публічну площину. Бо завтра міцний чоловік у формі «Рівнеобленерго» може повторити свій «подвиг» по відношенню до кожного, хто здасться йому недобросовісним клієнтом. Якраз у стилі країни, де благополучно рахує зароблені на Рівненщині гроші власник «Рівнеобленерго» росіянин, депутат Госдуми і вірний «путівець» Алєксандр Бабаков…

Коментарі
Завантажується...