На Здолбунівщині сільський голова організував обшук у помешканні батьків учасника АТО

0 242
На Здолбунівщині сільський голова організував обшук у помешканні батьків учасника АТО
На Здолбунівщині сільський голова організував обшук у помешканні батьків учасника АТО

За останні роки Глинськ неодноразово опинявся в центрі різноманітних скандалів, пов’язаних із сільським головою Петром Ольховцем. Але останній випадок перевершив усі попередні.

Як повідомили редакції сайту zdolbuniv.com мешканці села, вчора ввечері було проведено обшук за рішенням суду в оселі Дацюка Юрія. Саме сільський голова Петро Ольховець поскаржився в правоохоронні органи з приводу того, що пан Дацюк організував незаконну скупку металобрухту.

Здавалось би, нічого особливого.

Але є кілька запитань, які змушують замислитися про справжні мотиви сільського голови.

По-перше, за твердженнями жителів села, кілька років тому Юрій Дацюк справді намагався «займатися металом», але дуже швидко кинув цю справу і вже протягом останніх років трьох-чотирьох ніхто про такий «бізнес» і не чув. У селі, де всі все про всіх знають, сільський голова не міг не знати про те, що жодного незаконного бізнесу селянин не веде.

Чому ж з’явилась заява?

Тут уже «по-друге». Син пана Юрія – учасник АТО. А сільський голова свого часу відмовився працювати з районною робочою групою по забезпеченню солдатів-земляків і заявив, що сам збиратиме в селі гроші і сам усім хлопців забезпечить. Тим більше що він колишній військовий. Проте більшість усього необхідного дев’яти глинянам, а серед них і бійцю Дацюку, купувала таки робоча група. Питання ж про те, скільки було в селі зібрано коштів і куди вони витрачені, Юрій Дацюк не втомлюється ставити сільському голові при кожній нагоді. Саме вчора відбувалась сесія сільської ради, про що наш сайт ще опублікує окремий матеріал. І питання забезпечення земляків, що воюють на сході, було там чи не головним. І батько бійця, Юрій Дацюк, власне й наполягав на звіті голови з цього питання.

І по-третє. Якщо на садибі шукають метал, то чого перевернули ледь не все в хаті, в тому числі і у ванній кімнаті? Хто при здоровому глузді складає брухт у таких приміщеннях?

Не знайшли, звісно, нічого. А мешканці села переконані, що сільський голова просто залякує свого опонента і мстить йому за те, що посмів ставити незручні питання голові, який вважає себе в селі «хазяїном».

Редакція сайту інформуватиме читачів про перебіг подій у Глинську і сподівається, що негідна поведінка голови буде належно оцінена і селянами, і відповідними органами.

Коментарі
Завантажується...