На Здолбунівщині триває збір коштів для солдатів-земляків (+ звіт витрат)

0 186

ЗВІТ
ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ,
ЩО НАДІЙШЛИ НА ПІДТРИМКУ СОЛДАТІВ-ЗЕМЛЯКІВ

За період з 16 по 22 липня 2014 року сума зібраних коштів складає 21679 грн.
Робоча група відповідальних осіб по збору коштів для солдатів земляків від імені солдатів, що перебувають у зоні АТО висловлює подяку приватним підприємцям та власникам фірм, які розташовані на вул. Шевченка за 6400 грн.; почесному голові ТОВ «Укрцемремонт» Романусі В.М. за 5000 грн.; Тарбєєву Віталію з м.Сургут (Росія) за 1000 грн.; працівникам відокремленого підрозділу “Вагонне депо здолбунів” за 8036 грн.; Таргонській Т.І. за 300 грн., Пацику Віктору за 200 грн.; Марчук В.В. та Леоновій М.С.,які здали по 100 грн.; всім мешканцям міста та району, які долучилися до збору коштів в наметах за зібрані 743 грн.

З зібраних коштів було витрачено 3633 грн. на придбання обмундирування та засобів гігієни для військових; 271 грн. витрачено на придбання перепрошивного кабелю до радіостанцій, 460 грн. – витрачено на розгрузки для бронежилетів; 751 грн. витрачено на доставку багажу ТОВ «Нова Пошта» для солдатів,які перебувають в зоні АТО; завдяки сприянню італійської громади та за посередництвом Здолбунівської сотні самооборони було закуплено ліки на 428,39 євро.
Крім допомоги, яка була надана у грошовому еквіваленті, приватні підприємці ринку «Катеринівський», громада Глинської сільської ради та мешканці,які відгукнулися на заклик Здолбунівського районного будинку культури надали продукти харчування та засоби особистої гігієни – всі речі були направлені Другому батальйону територіальної оборони, який перебуває в зоні АТО; громада міста Тревізо (Італія) знову посприяла нашим землякам – вони передали одні тактичні окуляри та одну кевларову каску.
По всіх позиціях – збору та видатках ведеться чіткий звіт і контроль. Кожен житель району може отримати про це інформацію у штабі.

Збір коштів для адресної допомоги нашим землякам-військовослужбовцям триває.
Координацію здійснює робоча група осіб, відповідальних за збір коштів, яка знаходиться в адмінприміщенні ПАТ «Укрцемремонт» по вул. Незалежності, 11.
Телефон гарячої лінії – 068 7538827.

Коментарі
Завантажується...