На Здолбунівщині в інтернаті отруїлися діти: зафіксовано спалах сальмонельозу

0 192

Сьогодні, 11 жовтня, у школі-інтернаті, що в Здолбунівському районі, було зафіксовано  спалах гострої кишкової інфекції. Про це поліцію повідомили медики.

Попередньо встановлено, що на лікарняні ліжка із діагнозом сальмонельоз потрапило 19  дітей віком від 4 до 12 років. Їх шпиталізували з високою температурою, блювотою та болем у животі. Зараз їх стан медики оцінюють як стабільний. Крім того, лікарі стверджують, що проводиться огляд дітей, які мали контакт із госпіталізованими. При виявлені ознак захворювання, їх обіцяють відправити в лікарню.

У Рівненському лабораторному центрі кажуть, діти підхопили інфекцію саме в інтернаті і, найімовірніше, від його працівників. У навчальному закладі проводять дезінфекцію та відібрали для дослідження продукти харчування та воду.
Наразі правоохоронці вирішують питання про відкриття кримінального провадження за статтею 137 (невиконання або неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей) Кримінального кодексу України.

Стаття передбачає покарання штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

Коментарі
Завантажується...