На Здолбунівщині відбудеться найбільша в Україні теренова гра

0 295
На Здолбунівщині відбудеться найбільша в Україні теренова гра
На Здолбунівщині відбудеться найбільша в Україні теренова гра

Запрошуємо молодь з України та з-за кордону до участі в триденній військово-спортивній патріотичній грі, що відбудеться з 28 квітня по 1 травня в лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Здолбунівський район, Рівненщина) вже 11 рік поспіль.

“Якщо ти побував на Гурбах раз – неодмінно приїдеш ще і ще”, – доводять учасники, для яких найочікуванішими в році є лише 60 годин – коли команди виборюють право називатися “переможцями.
Ми їдемо на Гурби:
Вшанувати полеглих воїнів УПА, які віддали свої життя за Україну в найбільшому бою з силами НКВС. Одинадцята гра присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кука, який командував військовими частинами УПА під час боїв в Гурбах у квітні 1944-го. Молодіжний Націоналістичний Конгрес встановить стенд з інформацією про бій та теренову гру на місці її відкриття.
Випробувати власні сили, навички, уміння. Справжній бій відбуватиметься на 25 квадратних кілометрах лісів та боліт. Твоїй команді треба захопити і втримати прапор противника, відстоявши свій. Завдання стає непростим, оскільки досвідчені бійці обох куренів вже досконало знають місцевість та можливі стратегічні ходи супротивника, а також з кожним роком застосовують все сучасніші тактичні прийоми для вдалих маневрів. Для перемоги тобі доведеться виявити свої найкращі якості, а часом і розвинути нові.
Прожити три доби життям воїна УПА.

Під час гри
Під час гри

Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на раптові напади супротивника, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою…

Отримати величезний заряд енергії та адреналіну. Команди супротивників не сплять! Цього року гра складніша, ніж раніше: гравці чоти досвідчених ветеранів – безсмертні. Курінь супротивника не зважатиме ані на погоду, ані на ніч, ані на втому чи спрагу.
Ти не можеш це пропустити! Зголошуйся на найбільшу унікальну теренову гру “Гурби-Антонівці” до 22 квітня, заповнивши анкету.
Детальніше ознайомитися з правилами гри.
Увага! Лише перші 300 учасників будуть допущені до гри – організатори достроково припиняють зголошувальну кампанію на момент наявності 300 затверджених заявок!
Розподіл учасників по командам в залежності від регіону:
      Курінь, керівник – Франчук Назар – nazfranuk@gmail.com (зголошуються з Львівської, Київської, Полтавської, Сумської, Миколаївської, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Луганської, Чернігівської, Хмельницької областей та Криму).

 

    Курінь, керівник – Ковалик Іван – kovaluk44@gmail.com (Основа куреня – “тернопільська сотня” також зголошуються з Івано-Франківської, Рівненської, Закарпатської, Харківської, Чернівецької, Житомирської, Донецької, Запорізької, Черкаської, Одеської та Кіровоградської областей).
Коментарі
Завантажується...