На Здолбунівщині відбувся вишкіл «Інструкторів Здорового Способу Життя»

0 283
На Здолбунівщині відбувся вишкіл «Інструкторів Здорового Способу Життя»
На Здолбунівщині відбувся вишкіл «Інструкторів Здорового Способу Життя»

8-9 березня 2013 року у селі Залісся, що на Здолбунівщині, відбувся другий пластовий вишкіл «Інструкторів Здорового Способу Життя», покликаний підготувати необхідні кадри для пластових вишколів різних рівнів та озброїти їх передовими антиузалежнюючими методиками для роботи з пластовими та поза пластовими громадами. Організаторами вишколу виступили пластуни Здовбиці (станиця Здолбунів) та Києва, за підтримки пластового куреня ч. 15 «Ордену Залізної Остроги» імені Святослава Завойовника та рівненської округи Пласту НСОУ. Партнерами проекту стали всеукраїнський рух «Твереза Україна» в особі Сергія Одарченка та Благодійна місія «Православне діло» в особі пластуна сеньйора прихильника, отця Віталія Поровчука та ГО «Надія Людям»

Учасниками вишколу стали пластуни Здовбицької ЗОШ (станиці Здолбунів) Рівного, Києва, Вінниці, Житомира та Галича.

Вишкіл проходив у інтерактивній ігровій формі, та передбачав вивчення методик Шичка – Бейтса і отримання базових знань з антиузалежнюючої науки «Собріологія»

Маємо надію, що уже в скорому майбутньому Пласт стане рушієм оздоровчих процесів не тільки у скаутському середовищі, але й українському суспільстві вцілому.

Комендант вишколу

Шадий Юрій ОЗО

Коментарі
Завантажується...