На Здолбунівщині відкрили меморіальну дошку загиблому в АТО Герою Олександру Шолудьку (фото)

0 235

19 травня 2016 року на будівлі Уїздецької ЗОШ I- III ступенів відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки воїну АТО Олександру Шолудьку.

Вшанувати пам’ять про Олександра прийшли його рідні, друзі, колеги, голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк, голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук, військові побратими, волонтери, громадськість.

Мама загиблого воїна, дружина та маленька донечка відкрили меморіальну дошку на будівлі школи, яку освятив Благочинний протоієрей Здолбунівського районного благочиння отець Павло, відслуживши панахиду. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про Олександра, а також виконали Державний Гімн України.

Голос Олександра Шолудька ще довго буде на слуху, лунатиме у головах волонтерів і у телефонних дзвінках. Зараз його телефоном користується дружина, однак у волонтерів і досі завмирає дух, коли на екрані телефону висвічується  – “вам телефонує Олександр Щолудько”. Просто ніхто  з них ще досі не може видалити Сашка з телефонної книги, щоб не забути і раптом не викреслити пам’ять про нього зі свого життя. Хоча це і так неможливо!! НЕ ЗАБУТИ – НЕ ПРОБАЧИТИ!

Світла людина, яка вміла радіти життю навіть на Сході, в умовах війни. Олександр віддав своє життя за кожного з нас в нашій державі –  УКРАЇНА.

Ось один із спогадів про нашого земляка від Харківських волонтерів –Olya Rubtsova :

Поїздка на 29 блокпост до саперів 24 бригади…10 жовтня – в цей день я бачила Сашка живим в останнє….Він завжди радів, коли ми приїжджали, взагалі,був як сонечко. В той день він разом з друзями розповідав, як були на завданні на ворожій території. Показували нам  трофей – табличку, яку вони зняли з санаторію, де базувалися сепаратисти. Відчайдушні! Хто міг подумати, що бачимося в останнє? Через два дні Сашко підірвався на міні…, потім був харківський шпиталь….І важкі дні очікування і надії, що він житиме…Але, на жаль, дива не трапилося – Сашко помер від отриманих поранень…Це останні фото з тієї поїздки.

Вічна пам’ять захиснику України!

Коментарі
Завантажується...