На Здолбунівщині вирує каліфорнійський грип

0 250

gradusnik-s-temperaturoiНовий рік розпочався не лише справжньою зимовою погодою, а й різким погіршенням ситуації із захворюваністю на грип. За інформацією медиків району, справді значно побільшала кількість хворих, причому вірус грипу цьогоріч дає серйозні ускладнення у вигляді пневмонії.

Медики просять мешканців Здолбунівщини відповідально поставитись до свого здоров’я і життя. При наявності головного болю, різкому підвищенні температури потрібно терміново звертатись до лікарів. Самолікування популярними протигрипозними препаратами у випадку розвитку пневмонії вам не допоможе нічим. Ви лише затягнете час і ризикуєте втратити життя. На жаль, в області уже є летальні випадки, спричинені післягрипозними пневмоніями.

Водночас не можемо не зазначити, що в місті є непоодинокі випадки, коли працівники «швидкої допомоги» відмовляються виїжджати на виклики до людей зі скаргами на високу температуру. Мотивують це тим, що не мають жодних препаратів для зниження температури чи знеболюючих. На жаль, це правда – наразі кількість препаратів настільки незначна, що використовується лише для дітей. Проте доводимо до відома громадян, що на кожен обґрунтований виклик працівники «швидкої» виїжджати зобов’язані, принаймні щоб оцінити ситуацію з точки зору медика і прийняти рішення чи то про госпіталізацію, чи про інше лікування.

Тому закликаємо здолбунівчан бути свідомими того, що ваше здоров’я залежить в першу чергу від вас. Жоден лікар не зможе вам допомогти, якщо ви до нього не звернетесь вчасно.

Коментарі
Завантажується...