На Здолбунівщині визначають найкращих лідерів самоврядних громад

0 317
На Здолбунівщині визначають найкращих лідерів самоврядних громад
На Здолбунівщині визначають найкращих лідерів самоврядних громад

На засіданні координаційно-консультативної ради при голові районної ради, яке відбулося 16 травня 2013 року одним із питань було підведення підсумків огляду першого етапу конкурсу благоустрою населених пунктів району.

З 2007 року в Здолбунівському районі проводиться конкурс «Найкращий лідер самоврядної громади», в рамках якого відбувається в два етапи, двічі на рік: в травні і серпні місяцях огляд благоустрою населених пунктів.

Відповідно до Положення конкурс має на меті створення сприятливого для життєдіяльності мешканців району довкілля, збереження і охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, поліпшення благоустрою та інфраструктури сіл.

На першому етапі, який тривав до 16 травня 2013 року, районна конкурсна комісія у складі 16 осіб проводила огляд сільських рад, аналізувала стан справ на місцях та надавала необхідні рекомендації та консультації радам-учасницям.

Підсумки першого етапу і були підведені на засіданні координаційно-консультативної ради. Керівники робочих груп проаналізували та обговорили стан побаченого під час огляду населених пунктів. В результаті було підведено підсумки та визначено лідерів – це Копитківська, Урвенська, Глинська сільські та Мізоцька селищна ради. Саме вони найбільш виважено та відповідально поставилися до умов конкурсу, показавши всі необхідні докази високого рівня розвитку інфраструктури та благоустрою своїх територій.

Другий етап конкурсу відбудеться в серпні місяці і підведення остаточних підсумків має закінчитися до 24 серпня 2013 року – Дня незалежності України. Оголошення та нагородження переможців з присвоєнням звання «Кращий лідер самоврядної громади», відбудеться в урочистій обстановці під час святкування Дня місцевого самоврядування.

Наразі вітаємо переможців першого етапу і всім територіальним громадам бажаємо успіхів і процвітання.

Джерело zdolbrada.rv.ua

Коментарі
Завантажується...