На Здолбунівщині з’явився свій “голий король”

0 360
Фото з засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів

Коли на початку року наш сайт написав про одноосібний незаконний розподіл залишків освітньої субвенції головою адміністрації Сергієм Кондрачуком, які тільки епітети по відношенню до нас не вживали його прихильники! Писали про брехню і про якусь патологічну ненависть редакції сайту до Кондрачука. Ну й, звісно, переконували, що все законно, що це право голови адміністрації. Посилання на статті законів та постанов називались фейковими і знову ж брехливими. І ось минуло три місяці, і бюджетна комісія районної ради прийняла рішення, яке цілком змінило розподіл субвенції. В першу чергу цими коштами, як і говорить закон, забезпечуються виплати зарплат педагогам. Зрештою, читайте самі:

«Залишок освітньої субвенції на рахунку районного бюджету на кінець бюджетного періоду 2017 року спрямовується на оплату праці з нарахуванням педагогічним працівникам, а також на оновлення матеріально-технічної бази загальноосвітніх шкіл.
Першочергово на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання з фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними комплексами з мультимедійними засобами навчання (інтерактивна дошка, інтерактивна панель із вмонтованим комп’ютером, мільтимедійний проектор під’єднаний до комп’ютера вчителя, учнівське комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення, електронні підручники, комутаційне обладнання, тощо), навчальним обладнанням і методичним забезпеченням для початкової школи.”
А комісія була цікавою. Директори шкіл відмовилися виконувати незаконне рішення Кондрачука, їх підтримав начальник фінуправління Володимир Нечипорук. Це викликало бурхливі емоції керівництва адміністрації, яке вже відзначилося тиском на начфіна раніше. Проте рішення прийняте, і дуже цікаво написала про свої враження від комісії директор ЗОШ 1 Оксана Себастіянська:

“Казковий настрій”, навіяний сьогоднішньою бюджетною комісією районної ради: Колись казковий король, улещений придворними пройдисвітами, розгулював собі голий вулицями і тим увійшов в казкову історію. Сучасні реальні королі – не лохи, але, все-таки, голяка в народ інколи ходять, при чому , не через доморощених шахраїв, а з власної волі, будучи абсолютно переконаними у своїй неперевершеній харизмі. І так по-дитячому дратуються, коли їм непрозоро натякають ” прикрийтесь, ваша величносте, сором же ж “. Диваки, казковому королю он взагалі ніхто, крім дитини, очі не відкрив. А тут – аншлаг! ( комісія ж – “грошова”, на ній , мабуть , завжди аншлаг) . Король образився, бо ми не лише вперто не хочемо брати на себе відповідальність за нецільове використання коштів , “безвідповідальні такі “, а й не підтримуємо його в “харизмі”. А тому кожен піде , куди послали : хтось шукати гроші на завершення капітального ремонту , бо “дуже автономний”, хтось на пенсію, щоб багато не балакав, хтось робити пластику рота ( зашивати фігурним швом) , бо розмовляти йому не обов’язково- за нього все скаже керівник, хтось зваблювати депутатів, щоб дали гроші на школи, хтось малювати плакати “Слава трьом джерелам надходження в район коштів! ” тощо. Особисто я йду малювати “класики” – найсучаснішу й найпотрібнішу “фішку” Нової української школи.

 

Коментарі
Завантажується...