Валентина Бондарчук написала заяву про звільнення?

Валентина Бондарчук написала заяву про звільнення?

Як стало відомо редакції сайту, сьогодні написала заяву на звільнення з займаної посади начальник Здолбунівського районного відділу освіти Валентина Бондарчук. Останнім часом її стосунки з керівником району Віталієм Шулем різко погіршилися. Навіть подейкували, що напередодні нетривалої відпустки, з якої нещодавно повернувся на роботу голова адміністрації, він дав вказівку своєму заступнику Олександру Федоруку до свого повернення звільнити Бондарчук – або інакше Шуль звільнить його. Важко сказати, чиї аргументи в результаті виявилися вагомими для пані Бондарчук, але заяву вона таки написала. Нагадаємо, що Валентина Бондарчук не лише член партії «Батьківщина», а й депутат районної ради від цієї політичної сили, а це означає, що вона вочевидь голосувала за недовіру голові адміністрації. Можливо, саме ця обставина і стала вирішальною для Шуля у визначенні долі В.Бондарчук як керівника освітян району.

Наразі, за чутками, претендентами на вакантну посаду є доволі знакові особи. Першим у черзі називають звільненого у 2005 році багаторічного керівника освітян району Володимира Гершуна. Ця особа відома своїм вмінням служити самовіддано вищому керівництву, а також специфічним ставленням до підлеглих, та й загалом до вчителів. Проте хто знає, чи проміняє Володимир Іванович посаду керівника табору «Електронік» на непевне місце керівника районної освіти. Хіба що для того, щоб довести недоброзичливцям, а їх у нього чимало, свою непотоплюваність. Другим претендентом називають керівника Мізоцького ліцею тих самих передпомаранчевих часів Любов Устянчук. Саме вона в 2004 році очолювала районний штаб Віктора Януковича і настільки заповзято «працювала» з учителями району, а також зі своїми учнями та вчителями, що школа буквально повстала проти неї, і школярі Мізоча влаштували маніфестацію вулицями рідного селища під гаслом «Любку геть!». Так що персонажі в районі відомі, причому саме відданістю діючій владі. Очевидно, Шулю дана вказівка забезпечити, хоч і силою, лояльність і покірність вчителів району, а тут досвід що Гершуна, що Устянчук неоціненний. Хоча не треба забувати, що саме такі методи «керівництва» вчителями призвели до того, що в 2004 році саме освітяни у селах очолювали групи активістів «Нашої України». Так що реінкарнація старих кадрів знову може призвести до радикалізації районного вчительства.

 

 • Оля

  хахахахаха !! ТАК ЇЙ І ТРЕБА !!!

 • ПРАВДА

  Не копай комусь яму – сам туди потрапиш! Не одну яму викопала Валентина Миколаївна перебуваючи на посаді начальника відділу освіти.За її керівництва було в такий спосіб, її ж “брудними” руками звільнено 12 директорів шкіл, заступника Брудноського В.С.
  Догани працівникам освіти роздавалися на право і наліво за підписом Бондарчук, лише б самій бути “білій та пухнастій”. Не вийшло!

  • Освітянин

   Та воно так і є. В “Батьківщину” вона свого часу пішла, бо всі думали, що Юля вже президент. А потім класно працювала з Шулем, бігала до нього кожен день. А Гершуна називала найкращим начальником. Як і він, підлеглих не мала за людей. А тепер щось з Шулем не поділили, то й дісталося їй по заслугах.

X