Найпатріотичніші в області працівники культури відзначили своє свято (фото)

0 227
Найпатріотичніші в області працівники культури відзначили своє свято
Найпатріотичніші в області працівники культури відзначили своє свято

Працівники культури Здолбунівщини сьогодні відзначили своє свято. Воно вийшло домашнім, теплим і людяним. Кожен, хто завітав до районного будинку культури, відчув щиру і невимушену атмосферу свята. Таки в нашому житті багато що міняється. На зміну заорганізованим нудним «урочистим засіданням» приходять свята, на яких затишно всім – організаторам, учасникам, гостям.

Море усмішок, чудових номерів, привітання з тортиками від друзів і квіти новопризначеній начальниці відділу культури Елеонорі Стеценко – все було чудово! Особлива вдячність ведучій Тетяні Садиковій за неймовірний драйв, яким вона наповнювала кожну хвилину свята. Виступи Олександра Стельмашука, Леоніда Самардака, Ірини і Михайла Мельників викликали нестримний сміх (якщо це був гумор))) і щирі сльози (викликані розкішними музичними номерами). Танцювальні колективи потішили високою виконавською майстерністю.

Привітання від заступника голови Здолбунівської районної державної адміністрації Валентини Бондарчук, керуючої справами Здолбунівської районної ради Наталі Біндюк, секретаря Здолбунівської міської ради Валентини Капітули, виконуючої обов’язки директора районного будинку культури Валентини Теребійчук, депутата Рівненської обласної ради Ніни Путіліної, Світлани Ніколіної нагадали, що протягом року працівники культури займалися не лише творчістю. Вони були чи не найактивнішими учасниками здолбунівського Майдану, вони ж стали волонтерами, які допомагають нашим солдатам на Сході. Активна громадянська позиція і щирий непоказний патріотизм – ось те, що змушує низько вклонитися кожному працівнику галузі району.

Редакція сайту вітає наших талановитих друзів зі святом! Успіхів вам у всьому! А всім нам – перемоги над ворогом і розквіту Української Держави!

Коментарі
Завантажується...