Народний депутат від Здолбунівщини оприлюднив свої доходи

0 280
Народний депутат від Здолбунівщини оприлюднив свої доходи
Народний депутат від Здолбунівщини оприлюднив свої доходи

Серед народних обранців із Рівненщини – тільки один мільйонер. Інші земляки-депутати заробляють «скромно». Та й власні авто мають не всі. А дехто взагалі живе на одну зарплату… Це офіційно, за деклараціями про доходи. Їх держслужбовці, відповідно до законодавства, мали подати до 1 квітня. Тепер же декларації почали оприлюднювати на сайті Верховної Ради України. На сьогодні доходи шести народних депутатів із Рівненщини стали «публічними». Мова йде про Юрія Вознюка, Вадима Сидорчука, Олега Осуховського, Сергія Євтушка, Василя Яніцького та Олександра Дехтярчука. Натомість декларації ще одного обранця від Рівненщини– Андрія Лозового – на сайті Верховної ради досі нема. Очевидно, ще відбувається процедура перевірки даних. Тим часом сайт “ВСЕ” пропопонує не ігнорувати таку “фінансову прозорість” влади і проаналізувати, як живуть (за деклараціями) ті, хто завдяки мешканцям Рівненщини пройшов у Верховну Раду. З деклараціями всіх народних депутатів ви можете ознайомитись в повному матеріалі сайту чесних новин “Все”, а нижче пропонуємо Вам ознайомитись зі статками нардепа від Здолбунівщини – Олександра Дехтярчука:

Дехтярчук брав матеріальну допомогу

Олександр Дехтярчук із «Блоку Петра Порошенка» за 2014 рік, відповідно до декларації, заробив 99 тисяч 755,70 гривні. У якості заробітної платні отримав 92 тисячі 878,88 гривні. Решта суми (6 тисяч 876,82 гривні) – це матеріальна допомога. Тим часом у 2013 році вказані доходи пана Дехтярчука становили  87 тисяч 856 гривень.

bez_imeni20150409160258

Народний обранець, як і попереднього року, володіє земельною ділянкою та дачею. Їздить на «Рено Кенго». Натомість у декларації за 2013 рік автомобіля в Олександра Дехтярчука не було.

Коментарі
Завантажується...