Народний депутат від Здолбунівщини проти відставки Генерального прокурора України

0 189
Народний депутат від Здолбунівщини  проти відставки  Генерального прокурора України
Народний депутат від Здолбунівщини проти відставки Генерального прокурора України

Однією з найяскравіших антикорупційних справ останнього часу був обшук у Генеральній прокуратурі, коли лише завдяки швидким і рішучим діям команди Сакварелідзе було вилучено грошей, коштовностей і зброї на суму, еквівалентну 500 тисячам доларів. Тоді такий собі Володимир Гузир – перший заступник Генерального прокурора, намагався всіляко перешкоджати і обшуку, і розголосу про цю справу в пресі.

Невдовзі під тиском громадськості Гузир таки подав у відставку. А сьогодні Генеральний прокурор Віктор Шокін представив свого нового заступника – Юрія Севрука. Громадськість і журналісти буквально вибухнули від обурення. Адже Юрій Севрук не просто давно працює на високих посадах у ГПУ – він був одним із тих, хто буквально за лічені дні до початку революції гідності, в жовтні 2013 року, на прес-конференції запевняв, що всі справи, пов’язані з перешкоджанням журналістській діяльності, перебувають на особливому контролі в ГПУ. Водночас саме за його сприяння закривались і розслідувались по кілька років такі незручні попередній владі справи, де йшлося про побиття журналістів чи утиски свободи слова. Вочевидь, недарма Віктор Янукович ще в 2010 році нагородив Юрія Севрука медаллю «За працю і звитягу».

І ось тепер, всупереч всіляким люстрацій ним комітетам, активний високо посадовець часів Януковича призначається першим заступником Генерального прокурора!

Колишній рівненський активіст Віталій Шабунін пише про це призначення емоційно і гостро – а водночас додає список депутатів, які не підтримали відставку Віктора Шокіна.

У фейсбучній спільноті «Рівненщина політична» Антоніна Торбіч, журналіст сайту «Четверта влада»,  повертається до питання, чому ж частина рівненських нардепів вперто підтримує Шокіна? І в переліку цих депутатів наш, обраний від округу, до якого входить Здолбунівський район, – Олександр Дехтярчук.

 

Підтримуємо питання «Четвертої влади» і просимо публічних роз’яснень у  України, нашого обранця Олександра Дехтярчука: чому він підтримує перебування Віктора Шокіна на посаді Генерального прокурора України?

Очікуємо і ваших коментарів, наші шановні читачі, з цього приводу: чи має піти у відставку чинний Генпрокурор, і чи повинен підтримати цю відставку наш народний депутат?

 

Коментарі
Завантажується...