Обласна рада: яким буде вибір мешканців Здолбунівщини (частина 2, округ №21)

0 240
Обласна рада: яким буде вибір мешканців Здолбунівщини (частина 2, округ №21)
Обласна рада: яким буде вибір мешканців Здолбунівщини (частина 2, округ №21)

Ми завершимо розгляд кандидатур до обласної ради округом № 21. До нього входять с. Богдашів, с. Ільпінь, с. Кошатів, с. Орестів, с. Глинськ, с. Загора, с. Підцурків, с. Здовбиця, с. Копиткове, с. Мар’янівка, с. Новомильськ, с. Степанівка, с. В’юнівщина, с. Гільча Перша, с. Гільча Друга, с. Замлинок, с. Миротин, с. Івачків, с. Новосілки, с. П’ятигори, с. Уїздці, с. Коршів, с. Загребля, с. Кунин, с. Лідаво, с. Йосипівка, с. Залісся, с.Урвенна.

 Кандидатів чимало й тут, і є дуже перспективні з великими шансами бути обраними. Ну що ж, презентуємо вам останній округ до обласної ради:

 • Середюк Станіслав, генеральний директор ПП «Компанія Автоленд», висуванець Аграрної партії України. Один з найвідоміших підприємців району, засновник компанії «Стюарт-Агро», свого часу наробив багато галасу своєю спробою зробити зі Здолбунова футбольну столицю області. Щодо футбольних планів Середюка, то вони залишились на рівні обіцянок. Щодо бізнесу, то розвивається він стабільно і різнопланово. Проте для чого успішному підприємцю мандат депутата обласної ради, незрозуміло. Жодної громадської активності пан Середюк ніколи не виявляв, а роздавати подарунки людям у селах на свята можна й не будучи депутатом – що він і робив багато років.
 • Кондрачук Сергій, голова Здолбунівської районної державної адміністрації, висуванець Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Амбіційний, впевнений у собі, активний у всіх можливих сферах, Кондрачук позиціонував себе під час призначення як «козака- реформатора». Наразі реформ не видно, а от проблем у всіх сферах життя району пре достатньо. Щодо козакування, то що можна сказати про людину, яка на всю область пропарила свій від’їзд на фронт (пам’ятаєте – «депутат відразу після сесії вирушив на фронт»?), а от повернення через три дні помітили не всі. Про це Сергій не повідомив ні у соцмережах, ні в засобах масової інформації. Взагалі, головне його вміння – створювати піар на всьому. Ну й так, звісно, – член команди Тимощука, з якою вже чи не десять років мігрує партіями, шукаючи найбільш вигідну. Поки що виходить.
 • Трофімчук Ігор, безробітний висуванець партії «Воля». Схоже, що цей кандидат має двійника в місті Рівному. Адже там до Рівненської міської ради по округу №3 балотується людина з такими самим даними і від тієї ж партії, лише місцем проживання вказане Рівне. Та це може бути й збігом. В цілому ж кандидат, як і партія, від якої він балотується, не має великих шансів на успіх.
 • Дацюк Олег, директор ТОВ «Промтехсервіс», представник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Діючий депутат районної ради, був свого часу помічником на громадських засадах народного депутата України Валентина Королюка. Член виконавчого комітету міської ради. Опоненти закидають йому значний вплив на міського голову Ігоря Ольшевського, звинувачують чи не в усіх мислимих зловживаннях. Проте роблять це обережно, ніколи не переходячи межу відповідальності за сказане. Вочевидь, не в останню чергу через вміння Олега Євгеновича знаходити компроміси. Ну й так, зараз варто  про це сказати – під час Майдану і першого року російсько-української війни Дацюк був одним із кількох серйозних підприємців району, які дуже суттєво допомагали і революціонерам, і бійцям, не афішуючи цього. Хоча чому «був»? І зараз є.
 • Година Марія, лаборант санітарно-гігієнічної лабораторії, представниця Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Активістка, наразі більше відома в своїй партії, ніж ширшому колу виборців. Не думаємо, що при теперішніх рейтингах «Свободи» в неї є шанси, та й особливої активності кандидатки також не видно.
 • Шеретюк Юрій, підприємець, представник «Європейської партії України». А ще – член Здолбунівської сотні самооборони. В принципі, цим усе сказано – вочевидь кандидат не є ні самостійним, ні реальним. Просто «група підтримки» основного кандидата сотні  по цьому округу, Сергія Кондрачука.
 • Якубовський Олексій, тимчасово не працюючий висуванець партії «Конкретних справ». Що робить Олексій у цьому списку, сказати складно. До управлінської «еліти» минулого, яку в основному зібрала в партії Світлана Богатирчук-Кривко, він жодного відношення не має. Олексій – учасник російсько-української війни, боєць батальйону «Горинь», відомий усім за позивним «Стиліст». Перукар, який і після демобілізації їздив на Схід, по «пора хлопців постригти», російськомовний артистичний батько трьох дітей, Олексій потрапив на Схід добровольцем – після загибелі на Майдані його друга Сашка Храпаченка. При всіх позитивних якостях Олексія його поява в цій команді, як мінімум, дивує. Ну що ж, побачимо, як розвиватиметься політична кар’єра нашого «Стиліста».
 • Демчук Наталія, тимчасово не працююча висуванка «Опозиційного блоку». Живе в Рівному. Знову ж  – додати нічого. Нікому не відома кандидатка навряд чи з’явиться на своєму виборчому окрузі. І шансів на успіх у неї, на щастя, немає.
 • Сачевчич Олександр, приватний підприємець з Рівного, висуванець партії «Прогрес». Нещодавно очолив обласний осередок громадської організації «Антикорупційний рух Валентина Наливайченка». Його виступи характеризує жорстка антипрезидентська і в цілому антивладна риторика. Проте, на відміну від «Опозиційного блоку», члени «Прогресу» апелюють не до «стабільного» минулого часів Януковича, а до зраджених постмайданною владою цінностей, за які гинули люди під час Революції гідності та на фронті.
 •  Дацюк Юрій, пенсіонер з Глинська, висуванець партії «Укроп». Пан Юрій добре відомий у рідному Глинську активною громадянською позицією, постійними конфліктами з сільським головою, особливо з приводу збору і допомоги бійцям на Сході та земельних питань. Як стверджує Дацюк, голова навіть організував обшук у його помешканні – ми свого часу писали про цю ситуацію. Син кандидата також брав участь у бойових діях. Так що в межах свого села пан Юрій чоловік відомий, а от для серйозного результату на виборах цього може виявитися замало.
 • Герба Олександр, приватний підприємець, що представляє Радикальну партію Ляшка. Водночас він представляє і Здолбунівську сотню самооборони. Враховуючи тісні дружні стосунки «радикала» Володимира Ковальчука, що кандидує до обласної ради по Здолбунову, з Сергієм Кондрачуком, навряд чи висування пана Олександра не було узгоджене. Судячи з усього, кандидат просто технічний, для підтримки того ж Кондрачука.

Ну от і все. Кандидатів багато, вони різні. Кожен має право на свою підтримку серед виборців. Яким буде вибір громадян – невдовзі побачимо.

Коментарі
Завантажується...