Обласна рада: яким буде вибір мешканців Здолбунівщини (частина 1, округ №20)

0 156
Обласна рада: яким буде вибір мешканців Здолобунівщини (частина 1, округ №20)
Обласна рада: яким буде вибір мешканців Здолобунівщини (частина 1, округ №20)

Як і обіцяли, продовжуємо знайомити читачів сайту з кандидатами до обласної ради. Цього разу до вашої уваги кандидати округу №20, у який входять смт Мізоч, с. Клопіт, с. Мізочок, с. Озерко, с. Білашів, с. Будераж, с. Зелений Дуб, с. Мости, с.Новий Світ, с. Святе, с. Буща, с. Борщівка Перша, с. Борщівка Друга, с. Дермань Перша, с. Дермань Друга, с. Мала Мощаниця, с. Залібівка, с. Нова Мощаниця, с. Півче, с. Суйми, с. Спасів, с. Стеблівка, с. Цурків, с. Стара Мощаниця, с. Підгайне, с. Ступно. Інтрига  в так званій Мізоцькій зоні також буде, особливо враховуючи нову виборчу систему.

Отже, почали:

Андріюк Олександр

Генеральний директор ПАТ «Мізоцьке РТП», представник Аграрної партії України. Якби система виборів залишалась попередньою, прогнозувати перемогу Андріюка можна було б зі стовідсотковою впевненістю. Адже в цьому окрузі його знають всі і поважають майже всі. Він і справді багато допомагає сільським радам, школам, садочкам, просто людям. Проте тепер успіх Олександра Мойсейовича залежить і від успіху партії, яку він представляє. А  це якраз і викликає сумніви. Щодо самого кандидата, то він був активним депутатом обласної ради, по можливості дистанціювався від політичних питань, надаючи перевагу господарським. Не можна сказати, що Андріюк був активним учасником революції гідності, проте, коли обласна рада не могла провести засідань через саботаж регіоналів, він на сесії приїжджав, і ганебної заяви на підтримку «законної влади» Януковича і Берташа не підписав. За подальшою еволюцією господарника Андріюка в політика Андріюка спостерігатимемо з цікавістю.

Лиморенко Юрій

Представник БПП «Солідарність». Чомусь на сайті ЦВК значиться заступником голови Здолбунівської райдержадміністрації, хоча точно ним не працює вже доволі давно. Але саме цей досвід роботи на державній службі і розуміння функціонування фінансової системи на всіх рівнях є найбільш важливим, що відрізняє Юрія Павловича від решти кандидатів. Хоча навряд чи виборці так глибоко вникатимуть у його фаховість. Змінивши кілька партій (Народний Рух України, «Батьківщина»), наразі він балотується від пропрезидентської сили. Раніше вважався стовідсотковою креатурою колишнього народного депутата Валентина Королюка, але наразі їх політичні шляхи розійшлися.

Власюк Андрій

Приватний підприємець, що представляє політичну партію «Воля». Живе в Рівному. Наразі все. Будь-яка цікава виборцю інформація відсутня. Ні громадської активності, ні причетності до справ району за цим кандидатом не проглядається.

Жив’юк Андрій

Завідувач кафедрою Міжнародного економіко-гуманітарного університету, висуванець Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Уродженець Дерманя, свого часу працював директором Мізоцької школи. Один з найбільших інтелектуальних авторитетів області. Історик, краєзнавець, патріот. Людина з бездоганною науковою репутацією, дослідник УПА, історії Дерманя XX століття. Навіть у найчорніші для гуманітарних дисциплін часи брав участь у всіх патріотичних просвітянських заходах, доносячи до людей правду про історію України в часи більшовицької окупації. Будемо суб’єктивними, нехай вибачать нам наші читачі, але пан Андрій – чудовий можливий обранець для своїх земляків.

Бухало Олександр

Тимчасово не працюючий представник Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Саме Олександр став головою адміністрації після Революції гідності. Його керівництво районом не відзначалось ні гучними скандалами, ні особливими досягненнями. А найбільш показовим був той пресинг вчорашніх нібито однодумців, які об’єднались у Сотню самооборони. З першого ж дня його нещадно критикували за кадрові рішення, за те, що робив, – і за те, чого не робив. Приходили в адміністрацію вимагати відставки заступників, намагались навіть палити шини нібито на знак протесту. Схильний до компромісів і нескандальний Бухало програв цей бій, бо не зумів створити у відповідь об’єднання прихильників.

Павлюк Василь

Пенсіонер з Рівного, представник партії «Громадянська позиція». Ще один висуванець цієї партії без шансів – бо без будь-якої політичної історії. Дивне рішення ще недавно популярної політичної сили.

Ізотова Ірина

Викладач Здолбунівської музичної школи, висуванка Європейської партії України. Скрипалька високого рівня, регент хору Петропавлівського храму УПЦ Київського Патріархату, патріотка з родини репресованих, Ірина Филимонівна заслуговує лише позитивної оцінки як громадянка країни. Брала активну участь у подіях Революції гідності у Здолбунові, завжди послідовна у відстоюванні позицій української церкви. У Мізочі керує ансамблем народних інструментів. Попри всі позитивні якості, навряд чи має серйозні шанси на успіх.

Сай Микола

Тимчасово не працюючий висуванець партії «Конкретних справ». Мешканець Рівного, колишній керівник «Рівнеоблагротехсервісу». Його біографія цілком вписується в логіку підбору команди, запропоновану лідером обласного списку цієї партії Світланою Богатирчук-Кривко. Це саме ті, кого так люблять називати «міцними господарниками». Проте, попри їх «міцність» у господарюванні, ми маємо чи не найгірше функціонуючу економіку в Європі.

Батарєва Вікторія

Начальник відділу Здолбунівської районної державної адміністрації, представниця «Опозиційного блоку». Наразі перебуває у відпустці по догляду за дитиною, саме тому її не стосувались ні люстрація, ні звільнення. Активна «регіоналка», яка відзначилась тим, що в переддень Революції гідності, в жовтні 2013 року, перемогла в конкурсі і здобула титул Міс Папараціо на однойменному сайті. Все б нічого, але займалась дописами на цей сайт Вікторія в робочий час. Як видно, активна прихильниця Януковича за два роки своїх поглядів не змінила, і тепер хоче стати депутаткою обласної ради від уламку Партії  регіонів, яким є Опоблок.

Савчук Юрій

Майстер КП «Здолбунівводоканал», висуванець партії «Прогрес». Родом з Уїздців, завжди був активним у політичному житті району і міста. Син професійний військовий, останній рік служив у зоні проведення бойових дій. Проте округ, у якому балотується Савчук, йому не настільки близький, як мало б бути для перемоги.

Ковальчук Василь

Тимчасово не працюючий висуванець партії «Укроп». Щодо політичної діяльності кандидата чи його громадянської позиції, то їх немає. Як і активності в окрузі, де він кандидує.

Корнійчук Богдан

Приватний підприємець, представник Радикальної партії Ляшка. Проживає в Києві. По суті, можна більше нічого й не говорити. Як видно, партія Ляшка обрала на Здолбунівщині один базовий округ, де кандидат чи не найактивніший від усіх. Щодо округу №20, то навряд чи київського підприємця взагалі могло б зацікавити депутатство в обласній раді далекого від нього Рівного. Тоді виникає запитання до Радикальної партії Ляшка, навіщо ж так не поважати виборців, щоб висувати віртуальних кандидатів.

Отже, претендентів багато, і багато цікавих кандидатів. Вибір за громадянами.

Далі буде…

 

Коментарі
Завантажується...