Освітяни Здолбунівщини підкріплюють свої вимоги про відставку Януковича підписами

0 150

У Здолбунівському районі триває збір підписів під Зверненням освітян до Верховної Ради України. Текст було узгоджено після зборів працівників освіти району та надіслано в школи. Наразі підписи зібрано в усіх міських школах, а в сільських триває відповідна робота. Через кілька днів ми зможемо надати більш повну інформацію щодо кількості освітян, які поставили свої підписи під зверненням. До речі, деякі чиновники звинувачують директорів шкіл у тиску на підлеглих з вимогою підписати цей текст, при цьому школи не називають. Водночас про реакцію відділу освіти на політичну активність учителів ми вже повідомляли наших читачів.

Текст звернення:

Верховній Раді України

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

учасників зборів освітян

Здолбунівського району

Рівненської області

 

Події, що відбуваються в Україні, не можуть залишити байдужими жодного громадянина держави. Кров, яка пролилася на вулицях нашої столиці, провела межу, яку вже не можна ігнорувати. Влада, що спирається лише на силу і страх, а не на повагу і гідність, не може бути легітимною. Влада, яка дає накази про відстріл власних громадян і навіть не збирається покарати винних у знущаннях над людьми, повинна піти.

У Здолбунівському районі свою позицію громадяни активно висловлюють на численних акціях протесту, а також безпосередньо беручи участь у подіях на Майдані в Києві.

Вчителі, які завжди були елітою нації, на яких покладено відповідальність за виховання нового покоління держави, не повинні мовчати в цій ситуації. На Майдані наші учні, наші діти. Їхньому життю загрожує реальна небезпека, бо вони відстоюють цінності, яких ми їх навчили: любов до України, власного народу, непорушність конституційних прав і свобод людини.

Ми вимагаємо:

–         Повернення до Конституції України 2004 року, забезпечення реальної незалежності усіх гілок влади.

–         Забезпечення виконання законодавства України щодо інтеграції України в Європейський союз шляхом термінового підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

–         Відставки Президента України, як такого, що не забезпечив конституційних прав і свобод громадян та порушив Присягу Президента України.

–         Звільнення всіх політв’язнів та активістів, які були затримані за участь у мирних акціях протесту.

–                     Розформування спецпідрозділу «Беркут», як формування, що повністю дискредитувало себе своїми діями  в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року, 19 січня 2014 року  та покарання винних у побитті,катуванні і смерті людей.


Закликаємо усі сили вирішити кризову ситуацію мирним шляхом, не допустити громадянської війни в Україні та забезпечити цілісність та демократичний розвиток України.

Коментарі
Завантажується...