Освітяни Здолбунівщини закликають створити Фонд оборони України і перераховувати туди кошти

0 188

Голові Рівненської обласної ради

Кириллову М. М.

ЗВЕРНЕННЯ

ініціативної групи зборів працівників освіти

Здолбунівського району Рівненської області до Рівненської обласної ради,

жителів області та Автономної Республіки Крим

Смертельна небезпека нависла над Україною, нашим спільним домом ! Президент Росії Путін, використавши свою маріонетку Януковича, готовий заради задоволення власних великодержавних амбіцій розпочати широкомасштабну братовбивчу війну проти України, яка загрожує перерости в конфлікт світового масштабу.

Ми, громадяни України, не можемо стояти осторонь у цей важкий для України час. Маємо не лише на словах говорити про патріотизм та любов до Батьківщини, а й боронити її від агресора власними вчинками й діями.

Значно ослаблена за останні роки Українська армія не цілком боєздатна, оскільки колишня влада, якій Україна була потрібна лише для грабунку, не тільки не розуміла необхідності фінансування Збройних сил, а й свідомо і планомірно їх нищила. Водночас останні події довели, що українські військові не втратили патріотичний дух і лишаються вірними власному народу і присязі. Проте проблеми, пов’язані з хронічним недофінансуванням Української армії, можуть завадити нашим оборонцям дати адекватну відповідь загарбнику.

З огляду на нинішню вкрай напружену ситуацію звертаємось до Рівненської обласної ради з пропозицією негайно створити Народний Фонд оборони України та відродження Криму, метою якого має бути долучення кожного свідомого громадянина до підвищення боєздатності армії нашої держави, а також сприяння тим силам і організаціям у Криму, які мають державницьку проукраїнську позицію. Дорогі кримчани ! Вся Україна з вами ! Ми вийдемо з цієї кризи загартованими і спільними зусиллями перетворимо Кримський півострів на загальноукраїнський, європейський і світовий курорт!

Звертаємося до всіх працівників бюджетної сфери області, підприємців, бізнесменів перерахувати якусь частину заробітної плати або прибутку для підтримки українського війська та українського Криму. Пропонуємо долучитися до нашої ініціативи всім обласним радам, всім громадянам нашої держави. Це наша земля, і наша відповідальність за неї перед майбутніми поколіннями українців спонукає нас до рішучих дій. Перед пам’яттю Небесної сотні ми зобов’язані захистити і зберегти демократичну, європейську Україну для себе, своїх дітей та майбутніх поколінь !

Члени ініціативної групи

зборів працівників освіти

Здолбунівського району Рівненської області

Коментарі
Завантажується...