Первинну медицину Здолбунівщини очікують серйозні зміни. Але керівник залишається незмінним

0 316

У Здолбунівській районній раді сьогодні відбулося спільне засідання комісій  з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молодіжної політики, фізкультури та спорту. Головною причиною була необхідність погодити переукладання  контракту з керівником Центру первинної медичної допомоги Олегом Сумком. Адже його контракт завершується, центр в стадії реорганізації, а тому потрібно було вчасно прийняти рішення. І воно було прийнято одноголосно – отже, Олег Сумко і надалі керуватиме первинною медициною району.

Депутати мали до керівника кілька запитань, зокрема і про те, чи приходитимуть додому сімейні лікарі. Так, приходитимуть – але для цього пацієнт має телефонувати не в реєстратуру, а самому лікарю, і вже таким чином з’ясовувати необхідність консультації вдома.

До речі, за програмами українського уряду і світових фінансових інституцій первинна медицина району отримає серйозне фінансування на обладнання, автомобілі, та навіть і ремонт будівель. Стосується це насамперед сіл, де очікується значне покращення медичного обслуговування. Так що якщо завтра приїдуть чергові депутати і розповідатимуть вам, що лише завдяки їм щось купили чи відремонтували, – не вірте. Кошти на сільську медицину вже на рахунках області, і розподіляються між районами пропорційно.

Отже, хоч керівник і не змінився, але первинну медицину очікують серйозні зміни. Дай боже, щоб це справді були зміни на краще.

Коментарі
Завантажується...