Підвищені тарифи на проїзд прийняті, попри обіцянки керівника району

Підвищені тарифи на проїзд прийняті, попри обіцянки керівника району

Нещодавно ми дізналися, що краще за Здолбунівську районну державну адміністрацію в особі її голови Сергія Кондрачука не працює ніхто в Україні. Ще б пак – вперше в державі подали в прокуратуру скаргу  на перевізників, що незаконно і самовільно підвищили тарифи! Тема непримиренної боротьби пана голови з перевізниками – порушниками прозвучала чи не в усіх засобах масової інформації області. Проте тарифи досі ті самі, незаконно підвищені. Більше того, безпосередні керівники Сергія Кондрачука – керівництво обласної адміністрації – повідомили, що розпорядження про підвищення тарифів уже підписане, всі обговорення і громадські слухання проведені. Те, що представник обласної влади бреше (бо жодних обговорень – слухань ніхто не проводив), це факт. А навіщо тоді влаштував завідомо безрезультатний фарс голова нашої адміністрації? Подання в прокуратуру? Чудово – хай би було! Але в першу чергу він, як представник влади району, мав організувати ті ж слухання і обговорення, донести позицію людей до свого безпосереднього керівництва і не допустити прийняття нових тарифів – як і обіцяв. Проте схоже, що гра на публіку замінила пану Сергію роботу на результат. Так що їздитимемо за підвищеними тарифами в будь-якому випадку.

Щоб не звинувачували нас в упередженому ставленні до пана Сергія, розміщуємо матеріал з конкретними відповідями від обласного керівництва.

Самовільно підвищені тарифи на міжміські перевезення на Рівненщині незабаром узаконять. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на заяву першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського.

Як зазначив Юрій Приварський, змінені тарифи уже знаходяться на затвердженні в Головному управлінні юстиції.

«Наразі розпорядження щодо коригування тарифів на перевезення пасажирів автобусними перевізниками пройшло широке громадське обговорення, погодження у Києві та наразі знаходиться на реєстрації в Головному управлінні юстиції», – цитує прес-служба РОДА слова першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського.

Також Юрій Приварський зазначив, що нинішня процедура утворення тарифу застаріла.

«Нинішня процедура щодо встановлення тарифів застаріла. Адже вона займає півтора-два місяці. Її треба змінювати. Потрібен формульний розрахунок. Він має передбачати автоматичну зміну вартості квитка при настанні тих чи інших умов, зокрема, зростання вартості пального», – зауважив Юрій Приварський.

Нагадаємо, що як таких громадських обговорень щодо тарифів на перевезення не проводили.

Був лише круглий стіл, в ході якого ніякого рішення ухвалено не було. Тоді ж в ОДА визнали, що самовільне підвищення тарифів не є законним.

 • Марія

  Ось десь приблизно так:
  Сергій Кондрачук • рік тому

  Дозволю собі продублювати те, що написав 6 березня на своїй сторінці у ФБ. Дослівно:

  “Сьогодні на одному із Здолбунівських сайтів з”явилася інформація про те, що наразі я єдиний претендент на посаду голови Здолбунівської РДА і мені варто дати шанс. Впродовж дня я отримав декілька дзвінків із зазначеного питання. Офіційно повідомляю, що моя позиція висловлена в одноголосно схваленій резолюції установчих зборів Здолбунівської сотні самооборони, де чорним по білому говориться: ” ми заявляємо, що є неполітичною організацією. Ми не підтримуємо жодну з партій, нас не цікавлять посади та титули. Наша мета – моніторинг та контроль влади.” А тому на жодну з посад в районі я не претендую.
  Крім того, свою позицію щодо призначення голови РДА я висловив на вчорашній президії райради, рішення якої вже направлено Рибачку та Турчинову: бажано декілька претендентів; обов”язково – погодження сесії райради та громадськості. В противному випадку, незалежно від прізвища призначеного голови РДА, я хочу бути першим, хто прийде до нього на прийом (разом з декількома сотнями однодумців), щоб нагадати, що його кабінет на третьому поверсі. Прозорість, прозорість та ще раз прозорість – шановний уряде народної довіри.
  Слава Україні!”

  Останні 3 місяці мене справді дуже виснажили, в першу чергу морально. Тому я хочу трохи перепочити, осягнути те, що сталось, переосмислити те, де я був і що могло статись. Потрібна пауза. Пауза – перед новим ривком!

  • Таня

   Лицемірство від початку до кінця – чого б це не стосувалось. Тарифів, влади, вчителів… А пам’ятаєте, як з помпою йшов “на фронт” прямо з сесії районної ради? Всі сайти написали тоді про це. А от про те, що через ТРИ ДНІ повернувся, ніхто й не знав, по суті. Цинічний чоловік, який використає будь-яку ситуацію собі на користь…

X