Підвищені тарифи на проїзд прийняті, попри обіцянки керівника району

0 226
Підвищені тарифи на проїзд прийняті, попри обіцянки керівника району
Підвищені тарифи на проїзд прийняті, попри обіцянки керівника району

Нещодавно ми дізналися, що краще за Здолбунівську районну державну адміністрацію в особі її голови Сергія Кондрачука не працює ніхто в Україні. Ще б пак – вперше в державі подали в прокуратуру скаргу  на перевізників, що незаконно і самовільно підвищили тарифи! Тема непримиренної боротьби пана голови з перевізниками – порушниками прозвучала чи не в усіх засобах масової інформації області. Проте тарифи досі ті самі, незаконно підвищені. Більше того, безпосередні керівники Сергія Кондрачука – керівництво обласної адміністрації – повідомили, що розпорядження про підвищення тарифів уже підписане, всі обговорення і громадські слухання проведені. Те, що представник обласної влади бреше (бо жодних обговорень – слухань ніхто не проводив), це факт. А навіщо тоді влаштував завідомо безрезультатний фарс голова нашої адміністрації? Подання в прокуратуру? Чудово – хай би було! Але в першу чергу він, як представник влади району, мав організувати ті ж слухання і обговорення, донести позицію людей до свого безпосереднього керівництва і не допустити прийняття нових тарифів – як і обіцяв. Проте схоже, що гра на публіку замінила пану Сергію роботу на результат. Так що їздитимемо за підвищеними тарифами в будь-якому випадку.

Щоб не звинувачували нас в упередженому ставленні до пана Сергія, розміщуємо матеріал з конкретними відповідями від обласного керівництва.

Самовільно підвищені тарифи на міжміські перевезення на Рівненщині незабаром узаконять. Про це повідомляє кореспондент ERVE.UA з посиланням на заяву першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського.

Як зазначив Юрій Приварський, змінені тарифи уже знаходяться на затвердженні в Головному управлінні юстиції.

«Наразі розпорядження щодо коригування тарифів на перевезення пасажирів автобусними перевізниками пройшло широке громадське обговорення, погодження у Києві та наразі знаходиться на реєстрації в Головному управлінні юстиції», – цитує прес-служба РОДА слова першого заступника голови Рівненської ОДА Юрія Приварського.

Також Юрій Приварський зазначив, що нинішня процедура утворення тарифу застаріла.

«Нинішня процедура щодо встановлення тарифів застаріла. Адже вона займає півтора-два місяці. Її треба змінювати. Потрібен формульний розрахунок. Він має передбачати автоматичну зміну вартості квитка при настанні тих чи інших умов, зокрема, зростання вартості пального», – зауважив Юрій Приварський.

Нагадаємо, що як таких громадських обговорень щодо тарифів на перевезення не проводили.

Був лише круглий стіл, в ході якого ніякого рішення ухвалено не було. Тоді ж в ОДА визнали, що самовільне підвищення тарифів не є законним.

Коментарі
Завантажується...