Піврайону досі відрізані від світу

0 394
Піврайону досі відрізані від світу
Піврайону досі відрізані від світу

Зима ніяк не закінчиться в Україні, але одна справа – зима в місті, коли поруч органи влади і хоч якась інфраструктура. А зовсім інша справа – села, які замітає вже четвертий місяць і де люди просто не можуть по кілька днів виїхати за межі своїх населених пунктів. Проте винна в цьому не погода, а безтолкова влада, яка не здатна навіть в умовах танення снігу забезпечити проїзд до населених пунктів району.

Ще місяць тому між Мізочем і Півчею утворилася велетенська яма не яма, а швидше колія на й так розбитій дорозі, де маршрутки кидало з боку в бік, аж люди боялися за своє життя. Коли трохи підсипало снігу, ці ями й колію трохи вирівняло. А вже два дні ця ділянка шляху цілком непроїзна не лише для легковиків, а й для маршруток. Сьогодні «прорвалися» лише маршрутки на Зелений Дуб і Залібівку. Вчора маршрутки повернулися від цієї ями назад до Здолбунова, а в однієї з них,за словами місцевих жителів, навіть тріснуло від стрибків на підталому снігу лобове скло, за що відразу ж «даішники» оштрафували водія. За інформацією сайту, водії навіть відмовляються їхати в рейси на цей напрямок, бо це стало реально небезпечно для життя.
Але найбільше обурює цілковита байдужість районної влади до цієї проблеми. За два дні ні спецтехніки, ні працівників дорожніх служб там ніхто не бачив. Під час спілкування з головою Здолбунівської районної адміністрації Віталієм Шулем останній спочатку стверджував, що на цьому відрізку шляху все нормально і маршрутки їздять, але після зауваження, що нам відомі люди, які вже другу добу не можуть виїхати з Будеража, раптом заявив, що туди сьогодні вже поїхала важка спецтехніка, яка має принаймні розчистити дорогу від нерозталого снігу. Маємо сподівання, що представник влади сказав це не просто так і до вечора люди зможуть виїхати зі своїх сіл. Проте жахливий стан дороги між Мізочем і Півчею все одно залишиться фактом безкінечного покращення, яке спіткало наш район разом з усією Україною.
Коментарі
Завантажується...