Пластуни станиці Здолбунів провели закриття таборового сезону (фото)

0 251
Пластуни станиці Здолбунів провели закриття таборового сезону
Пластуни станиці Здолбунів провели закриття таборового сезону

26-27 жовтня в смт.Клевань відбулося закриття таборового сезону станиці Здолбунів “Фініш 2013”.

Близько 40 пластунів і пластунок різного віку зібралися, щоб згадати літо, табори, поділитися враженнями з усіма охочими і просто гарно провести час.

Програма заходу була розроблена так, щоб якомога більше бажаючих змогли долучитись.Таким чином на “Фініші” було присутнє новацтво, а також п’ятеро відважних дівчат зі шкільного самоврядування, які не побоялися втекти на два дні від цивілізаії і спробувати пластового життя, як приз за сміливість вони отримали багато враженнь, нових друзів і чудові спогади.

lNHwrU17kV4Найяскравіші враження в учасників викликала стрільба, майстерка та змаги, які дали можливість проявити пластові вміння і навички здобуті за рік, а мандрівка у Тунель кохання стала гарним випробовуванням, адже відстань від місця таборування до Тунелю близько 10(!) км. в одну сторону.

Логічним завершенням дня стала ватра, яку запам’ятають усі. Бо саме ця ватра вдалась на диво душевна і сімейна, не зважаючи на відмінності між усіма учасниками.

Серед подій, які варто висвітлити було: іменування пластункою новачкою Софії Боярчук, рій “Ластівки”, іменування пластункою прихильницею Іванни Флорек, гурток “Крилаті” та заприсяження пастунки учасниці Валентини Красовської, з чим ми їх і вітаємо! Бажаємо гарної пластової постави та найвищих досягненнь.

  • У змазі “Фінішуй” перемогла команда № 4.
  • У змазі “Зелена п’ятка” перемогла Красовська Валентина.

Вітаємо переможців!

Провід заходу висловлює особливу подяку ст. пл. Оксані Шадий, ст. пл. Оксані Примас, ст. пл. Юрію Шадию, ОЗО, та к. ч. 9 ім. Василя Стуса за допомогу в організації.

Чекаємо на ще крутіші, яскравіші, насиченіші, позитивніші заходи. До нових зустрічей.

Джерело plast.org.ua

Коментарі
Завантажується...