Пластуни Здолбунівщини взяли участь у “Дні пластуна 2013”

0 321
Пластуни Здолбунівщини взяли участь у "Дні пластуна 2013"
Пластуни Здолбунівщини взяли участь у “Дні пластуна 2013”

Пластуни Здолбунівщини взяли участь у фестивалі пластової творчості “День пластуна 2013” основним гаслом якого було: “Роби неможливе!”

Захід відбувся 23-24 лютого,в приміщенні ЦТДЮГ Погулянка, що в м.Львів. Захід налічував близько 2000 учасників та 70 команд, які мали змогу проявити свої таланти у різноманітних конкурсах. Зокрема, конкурс акустичної пісні, театральний конкурс, танцювальний конкурс, інтелектуальний змаг, кібер-турнір та інші.

Пластуни Здовбиці відвідала подібний захід вперше, але зуміли зайняти 4 призові місця, а саме: Трофімчук Андрій -1 місце серед хлопців, у танцювальному конкурсі, Красовська Валентина- 2 місце серед дівчат у танцювальному конкурсі, а також ІІ місце за акустичну пісню “Життя-це гра”, під акопонемент бандури: Олександра Боярчук, Анастасія Боярчук, Красовська Валентина, Гуляр Юлія, Овдійчук Іванна, Година Юлія, Поліщук Дарина, Дубич Дмитро, Ткаченко Андрій, Мільчак Сергій, Стригун Руслан та Трофімчук Андрій та відзнака за театральний конкурс у номінації “Ідентичність”. Особлива подяка Оксані Шадий за написання текстів пісні та п’єси.

День Пластуна святкується вже дев’ятнадцятий рік і щороку дивує своїми масштабами. Високий рівень орагнізації, дружня атмосфера пластового товариства та веселий настрій учасників зробив фестиваль незабутнім!

Дякуємо організаторам та учасникам і з нетерпінням чекаємо наступного, ювілейного святкування.

Година Мирослава

Коментарі
Завантажується...