Порошенкові хлопці – не для биття

0 180
Порошенкові хлопці - не для биття
Порошенкові хлопці – не для биття

“Порошенкові хлопці – не для биття” – текст із таким нестандартним заголовком і дуже впізнаваною для Здолбунова фотографією нещодавно з’явився в газеті «Вісті Рівненщини». І хоч позиція автора не цілком відповідає позиції нашого сайту, ми вирішили його розмістити. Адже стосується він резонансної в районі події, та ще й за участю голови районної державної адміністрації.

Кожна нова влада в Україні чомусь вважає, що вона прийшла назавжди. Але те, як надовго вона затримається, вирішувати, на щастя, не їй. Як правило, чим більше влада обманює людей, або ж просто тішиться своїми повноваженнями замість того, щоб працювати на користь громади, тим скоріше їй доводиться пакувати чемодани.

Керівник  Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук довгий час бив себе в груди, запевняючи,  що лікарню в Мізочі ніхто не закриватиме, проте слова не дотримав, минув час, і на дверях закладу повісили замок, а персонал звільнили.
Після цього на сесії в депутата райради Олександра Андріюка, керівника однієї з найбільших фракцій, здали нерви, і він привселюдно дав ляпаса пану Кондрачуку за те, що той не дотримав слова й обдурив людей. Чоловіки, як мовиться, випустили пару, і на цьому конфлікт мав би  згаснути. Голова після такої оказії і сорому перед людьми мав би подати у відставку. Але історія повернулася, так би мовити, на 180 градусів. Виявляється, що хлопців Порошенка зачіпати не можна, це вам не хлопці Януковича, яких  можна було лупцювати і навіть викидати у смітники.
Сергій Кондрачук заявив, що в історії із закриттям лікарні не винен. Такою була позиція головного лікаря районної лікарні Владислава Сухляка, а він на неї не мав жодного впливу. Після таких заяв стає незрозуміло, хто ж у Здолбунівському районі керівник. Мабуть, все-таки Сухляк – он соляну кімнату нещодавно у лікарні відкрив, Кондрачук приїжджав дивитися,  і посадовці разом тішилися від того запаморочливого успіху. А ось у Мізочі зовсім не раді успіхам цих керівників. Цікаво, що в питанні знищення лікарень, скорочення ліжко-місць нинішня влада є найщирішим спадкоємцем попередньої, але визнавати цього вперто не хоче.
Олександр Андріюк, напевно, справді вчинив помилку, але не тому, що дав ляпаса Кондрачуку, а тому, що попросив  вибачення. А Кондрачук якраз  опинився у виграші від цієї обставини, заявивши, що пробачає своєму кривднику, як людині, але за ляпас солдату Президента Андріюк мусить відповісти.
Прокурор Рівненської області Олег Соболь, не гаючи часу, підписав підозру депутату Здолбунівської районної ради Олександру Андріюку, про вчинення злочину.
Підозру висунули за ч. 2 ст.350 Кримінального кодексу України (умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі у зв’язку з її службовою діяльністю). Передбачене покарання – обмеження волі на термін від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий термін. Остаточне рішення, безумовно за судом, а, може, як і в історії із екс-нардепом Миколою Шершуном, і в цій справі просто не знайдеться свідків?
• Роман Вістенко

Коментарі
Завантажується...